Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

mavis_61 mavis_61 Sen yemekten kalkali hem 4 saat oldumu olmadi. 4 saat tuttunmu tutmadin. Ilk idrar daha güvenli sonuc olumsuz ciksada yılmak üzülmek yok. Ben bu ay bütün belirtiler i yasayip ustune adetim ilk kez gecikince dedim kesin hamileyim. Sonra kirmizi karti yedim ama ne yaptim adet zamanimda bile nasil saglikli yumurtam olur onun hazırlığına düştüm. Bu ay işleri sağlama alcam inşallah :KK24:pes etmek yok. Bu sözler senin icinde gecerli okey :KK19:
Sağol canımm bi kaç gun sonra tekrar yapıcam test.hayırlısı artık..

:KK43: kızlar yaa tek çizgi çıktı yaa ... :KK43:
Canim bu kadar üzülme kizlarinda dedigi gibi bi kaç gün sonra sabah idrariyla yap ki tek ciksada üzme kendini bu kadar ben kaç aydir tedavi görüyorm bi düşük yasadim bu ay igne kullandim doktorumda bende fazlasiyla umutluyduk test yaptim birinde sende oldugu gibi silik çizgi cikti sonraki yaptigmda tek cikti ama yinede ümitliyim kirmiziyi görene kadarda oyle olcam üzülnce hormonlarinda dengesi bozuluyo moral herşeyin ilaci

kizlar bi bakar misin bu ay ilk kez kullaniyorum ovulasyon testinide ikinci cizgi daha belirgin. o gun bugun mu yok sa zamani var mi cozemedim

Eklentiler

• 20151030_224122.jpg
    20151030_224122.jpg
    35,1 KB · Görüntüleme: 36
Canim bu kadar üzülme kizlarinda dedigi gibi bi kaç gün sonra sabah idrariyla yap ki tek ciksada üzme kendini bu kadar ben kaç aydir tedavi görüyorm bi düşük yasadim bu ay igne kullandim doktorumda bende fazlasiyla umutluyduk test yaptim birinde sende oldugu gibi silik çizgi cikti sonraki yaptigmda tek cikti ama yinede ümitliyim kirmiziyi görene kadarda oyle olcam üzülnce hormonlarinda dengesi bozuluyo moral herşeyin ilaci
Öle tabi saol cnm bi iki gun sonra tekrarlıcam testi..

kizlarrr yaa cevap verin lutfen.... bu arada cleanblue son derece gvenilir bi digital test. ben eczaneden 30 liraya almistim gecen haftalarda 70 80 lira olmasi mumkun degil. benim ovu testine bi yorum yapin yahuuu musade isticm sonra calismalara baslamam lazim :KK70:

mavis_61 mavis_61 cnm yazilar geride kalmis baya akmis bugun burasi. cnm bende dun adetimin 10. gunuydu cift cizgi cikti gebelik testinde ama degilim tabiki. test bozuk olabilir. ve yarun sabah ilk idrarla denemelisin suan varsada cok kucuktur oyuzden ilk idrarinla dene cnm guzel haberler insallaaaahhh optummm:anneadayı:

ben gelince herkes sustu :KK43: siz beni sevmiyorsunuz anladim :KK43: su ovulasyon testime bi yorum yapin. yorum yapan insallah tez zamanda hamilelik haberini alir :p:KK71::KK8:

yorumlari bekliyorum sevgilerr :))

Eklentiler

• 20151030_224122.jpg
    20151030_224122.jpg
    35,1 KB · Görüntüleme: 51
kizlar bi bakar misin bu ay ilk kez kullaniyorum ovulasyon testinide ikinci cizgi daha belirgin. o gun bugun mu yok sa zamani var mi cozemedim
Bende bu ay ovu testi denedim 14. gün çizgim biraz silikti arkadaş bana bugün çatlıycak demişti ama ben ne olur ne olmaz diye 15 ve 16 . günlerde test yaptım ama 16. gün t çizgim o kadar kırmızıydı ki c çizgisi yanında açık pembe gibi kaldı ben 14 diye biliyodum ama meğersem 16. gün çatlıyormuş yumurtam 2 gün öncesi ve 2 gün sonrası dene bence tatlım

Bende bu ay ovu testi denedim 14. gün çizgim biraz silikti arkadaş bana bugün çatlıycak demişti ama ben ne olur ne olmaz diye 15 ve 16 . günlerde test yaptım ama 16. gün t çizgim o kadar kırmızıydı ki c çizgisi yanında açık pembe gibi kaldı ben 14 diye biliyodum ama meğersem 16. gün çatlıyormuş yumurtam 2 gün öncesi ve 2 gün sonrası dene bence tatlım
bugunden itibaren gun asiri denemeyi dusunuyorum 4 gundur iliski olmadi bakalim bugun denicz. Kucallarimiz dolsun insallah

bugunden itibaren gun asiri denemeyi dusunuyorum 4 gundur iliski olmadi bakalim bugun denicz. Kucallarimiz dolsun insallah
Ay inş şuan dua saatidir ve duan kabul olur.Ben bu ay doktora 1 gün arayla deneyelim mi diye sorduğumda doktorum bana ilişkiye ara vermek sperm kalitesini azaltır demişti eşinin sperm sayısında sorun yoksa çatlama günlerinde hergün yapabilirsin demişti.Sadece ödev gibi değilde isteyerek yapın demişti.Bende doktoruma uydum 12. günden 18. güne hergün yaptım.

Hormon ve sperm testi yaptıran var mı ?Yaptırdıysanız İstanbul avrupa yakasında önerebileceginiz hastaneler hangileri ve test ücretleri ne kadar ödediniz ?

X