Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Canim bak ben bugün bunu hazırladım ve başladım adetin 2. Günü badkayin diyorlar ama ben 3. Gun başladım sadece 10 gün yapilacak. Resmi atcam aşağıya. Incire gelince onuda günde 2 adet icine ceviz koyarak yicem yani kaynat ma yapmicam. cicekkokusu cicekkokusu
2015-10-30 17.29.09.png

Öyle dimi canımm ayy cok heycanlandımm..ama çok ta sevinemiyorum bir yandanda korkuorum çünkü tüm bunları daha öncede yasadım ama kimyasal gebelik çıktı.. :KK43:
Canım artik stres yok tamam mı. Bir jez kötü bir şey yasadin diye hep olcak degil. Sen içini rahat tut duani eksik etme. Istersen yrn testini tekrarla yada diger gune ama bence hamilesin :anneadayı::nazar:

Canım artik stres yok tamam mı. Bir jez kötü bir şey yasadin diye hep olcak degil. Sen içini rahat tut duani eksik etme. Istersen yrn testini tekrarla yada diger gune ama bence hamilesin :anneadayı::nazar:
Çokk saol canımm ya hep yanımda oldun ne zmn yazsam cevap verdin..Allah ım sana da bu heycanı yasatır inşallahh..şimdi eşimi gondericem nobetçi eczane yakında alsın da sabah yapıcam yada şimdi mi yapsamm ay çok heycanlandımm.. Bife acaba erkn gebelik testi var ya ondanmı aldırsam?

Insallah canim inşallah. Valla kasim ayi icin ne gerekiyor sa simdiden basladim hazirliklara :) inşallah umudum var kasimdan
Öneri olarak bi kaç bisey soyleyebilirim gerci biliosundur ama söliyim yinede.ilişkiden sonra ayaklarını kaldırıp bi yarım saat fln bekle kalkma hiç bide ilişki pozisyonunda sen altta ol ve eşin boşaldıktan sonra hmn geri çıkmasın bi iki dk kalsın orda.kusura bakmayın biraz özel konular ama amaç çok değerli.ve ilişkiden sonra wc ye gitme mümkün olduğunca.zaten yarım saat ayaklar yukarda muhakkak yat.

Öneri olarak bi kaç bisey soyleyebilirim gerci biliosundur ama söliyim yinede.ilişkiden sonra ayaklarını kaldırıp bi yarım saat fln bekle kalkma hiç bide ilişki pozisyonunda sen altta ol ve eşin boşaldıktan sonra hmn geri çıkmasın bi iki dk kalsın orda.kusura bakmayın biraz özel konular ama amaç çok değerli.ve ilişkiden sonra wc ye gitme mümkün olduğunca.zaten yarım saat ayaklar yukarda muhakkak yat.

Ayy ben de yapiom bunlarin hepsine dikkat ediyorum aslnda :)))

Çokk saol canımm ya hep yanımda oldun ne zmn yazsam cevap verdin..Allah ım sana da bu heycanı yasatır inşallahh..şimdi eşimi gondericem nobetçi eczane yakında alsın da sabah yapıcam yada şimdi mi yapsamm ay çok heycanlandımm.. Bife acaba erkn gebelik testi var ya ondanmı aldırsam?
Aminn canım benim Allah ım hepimizin duâ larini kabul etsin inşallah. Bizim buradaki amacimiz zaten birbirimize destek olmak. Ben elimden geldigim kadarıyla ne biliyorsan yada ogreniyorsam burada paylasmaya calisiyorum. Erken gebelik testi biraz pahali digerine göre ama hada iyi sonuç verir diye tahmin ediyorum bugun yapacaksan testi idrarini tut hemen Yapma. Yada sabahı bekle garanti olsun

Canim evet haklisin gecen ay ilk kez bu yöntemi denedim. Tabi yanlış gunlerde olmus Allah in cezasi programa gore yumurtlama tarihini yanlış biliyormusum. Kaset tipi ovulasyon testi de bozuk cikinca telefona gore hareket ettim. Tabi yumurtlama günü kacti gitti. Bu ay isi sağlama alcam ama :KK66:

Canim evet haklisin gecen ay ilk kez bu yöntemi denedim. Tabi yanlış gunlerde olmus Allah in cezasi programa gore yumurtlama tarihini yanlış biliyormusum. Kaset tipi ovulasyon testi de bozuk cikinca telefona gore hareket ettim. Tabi yumurtlama günü kacti gitti. Bu ay isi sağlama alcam ama :KK66:
Hmmm..inşallah canım inşallah bu ay Allah ım nasip eder.. Takip edeceğim..guzel haberini alana kadar.. İnşallah benim bebeğimde beni terk edip gitmez..

Benim önceki gebeliğimde hesap ettim adetimden 14gun onceydi yumurtlama şimdide hamileysem buyuk ihtimalle bu ayda 14gun onceydi.. Bn ovulasyon testi yapmadım. İki gunde bir ilişkiye girin siz muhakkak atlama sakın canımm..

selam larr kızlarrr
mavis_61 mavis_61 okuyordum sayfaları
gerçekten çizgi var nasıl negatif dedim içimden sonra gerisini de okudum inş.. hamişsindir

selam larr kızlarrr
mavis_61 mavis_61 okuyordum sayfaları
gerçekten çizgi var nasıl negatif dedim içimden sonra gerisini de okudum inş.. hamişsindir
Canımm çok saoll ya testi yaptım böle bi beş dk fln bekledim erkn olduğu içinde umudum yoktu açıkçası sonra fotosunu çektim sizle paylaşayım diye ama hıc fark etmemişim o silik çizgiyi..altaylimm söyleyince gercektn silik bi çizgi vardı hatta yemk yiyoduk eşimle hmn kalkıp baktık test çubuğuna biraz daha belirginleşmişti. Şimdi eşim çıktı yeni test alcak. Bakalım nolcak.daha 7gun var bat a.. Bu kdr erkn belli olurmuki onuda bilmiyorum.. Karışığım yani.

Kizlar ya bu digital test nasil bisiyy altaylimm altaylimm bahsetmissin ya. Ben gecen size sorduktan sonra netten siparis vermistim hatta gelmis subedeymis :KK45:

Ama digital nasil kac kere kullaniosn bide pahali mi keske onceden bilseydmm :KK61:

Canımm çok saoll ya testi yaptım böle bi beş dk fln bekledim erkn olduğu içinde umudum yoktu açıkçası sonra fotosunu çektim sizle paylaşayım diye ama hıc fark etmemişim o silik çizgiyi..altaylimm söyleyince gercektn silik bi çizgi vardı hatta yemk yiyoduk eşimle hmn kalkıp baktık test çubuğuna biraz daha belirginleşmişti. Şimdi eşim çıktı yeni test alcak. Bakalım nolcak.daha 7gun var bat a.. Bu kdr erkn belli olurmuki onuda bilmiyorum.. Karışığım yani.
Cnmm testin devami varsa yarin sabah da yap bakalim bidaha ama insallah olumludur :KK19:

Hmmm..inşallah canım inşallah bu ay Allah ım nasip eder.. Takip edeceğim..guzel haberini alana kadar.. İnşallah benim bebeğimde beni terk edip gitmez..
Terketmeyecek canım. Sakin ol no stres :KK12:. Sende bizi terketmezsen bizde buna seviniriz. Hamile haberini alan birdaha gelmiyor topige :KK43:.

olabilio kuZum erken döllenme olmuştur

X