Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Benim önceki gebeliğimde hesap ettim adetimden 14gun onceydi yumurtlama şimdide hamileysem buyuk ihtimalle bu ayda 14gun onceydi.. Bn ovulasyon testi yapmadım. İki gunde bir ilişkiye girin siz muhakkak atlama sakın canımm..
Canim haklısın. Ama vazen okadar sık olamayabiliyor. O yüzden ben garanti altına alayım su yurtlama işini

Terketmeyecek canım. Sakin ol no stres . Sende bizi terketmezsen bizde buna seviniriz. Hamile haberini alan birdaha gelmiyor topige .
Aslaa terketmemm... Etmeyeceğimm hepimiz hamile olana kdr dertleşeceğiz.. Bu arada eşim erken gebelik testi almış kullanan var mı bu markayı

Eklentiler

• IMG_20151030_205023.jpg
    60,4 KB · Görüntüleme: 33
Aslaa terketmemm... Etmeyeceğimm hepimiz hamile olana kdr dertleşeceğiz.. Bu arada eşim erken gebelik testi almış kullanan var mı bu markayı
ben normalini kullqnmıştım ii diolar ama genelde erkenler yanlış gösterebiliomuş

Kizlar ya bu digital test nasil bisiyy altaylimm bahsetmissin ya. Ben gecen size sorduktan sonra netten siparis vermistim hatta gelmis subedeymis

Ama digital nasil kac kere kullaniosn bide pahali mi keske onceden bilseydmm
Canım benim bahsettigim diğerlerine göre biraz pahalı clearblue yaz google den arastir. Alırsan eger mor kapaklı yı al daha hassas çünkü 2 hormonu birden tespit ediyor. Digital oldugu icin çizgi derdi yok koyu oldu olmadı diye. Digital olanlar da eger boş yuvarlak cikarsa yumurtlama günü degil gulen yüz cikarsa o gunu ve ertesi günü değerlendiriyorsun. Bu topikte ilk hamile haberini veren arkadasta bundan kullanmış ve hamile kalmis sanirim 30. Sayfalarda falandi.

bn hep pembesini gördüm mor yok bulamadım

Canim attigim kürü gördünmu senin icin paylasmistim.
Aaaa gormedim cnm bugun cok hizli akiyor sayfalar kacirmisim. Smdi yukari ciktim baktim ama 25 gun diyor. Nasil oluck benim dongum basladi regllen beraber 3.gun sonucta ve yumurtlama olsun atiyorum 15.gun. faydasini gorurmuyuz hemencik?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…