Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

kizlarr yaa bi sorum olacak biliyorum cok guluyorsunuz ama:KK48: o dediginiz jeli ben disina sıksam iceri girmez mi yaaa :KK45:

Canım buldum kuru inciri :21:
Aa çok sevindimm iyi yapp bakalım inş verimli olur .. Bende bat a 7gun var ama dayanamayıp test yaptımm negatif çıktı tabikide..

Eklentiler

• IMG_20151030_183158.jpg
    IMG_20151030_183158.jpg
    81,1 KB · Görüntüleme: 59
kizlarr yaa bi sorum olacak biliyorum cok guluyorsunuz ama:KK48: o dediginiz jeli ben disina sıksam iceri girmez mi yaaa :KK45:
:KK70:Canım daha deneyen olmus öyle hatta nasıl desem esine surende vardi bir miktar senin gibi durumda olanlar. :oops:Sen yine de siringa kullanamasanda jeli vajinadan iceri itebildigin kadar it :oops:

Ayyyy ben gördüm burdan silikte olsa pembe cizgin var hamilesinnnn sanirim. Bence birkac gune yeniden tekrarla
Ayyy ewet yaaa.. :) hiç farketmemiştim bide erkn diye cok bi umudum yoktu sen diyince gittim bi daha baktım daha belirgin iyiki çöpe atmamışım. İkinci çizgi biraz daha belirgin gibi baksana sende bunu şimdi çektim..

Eklentiler

• IMG_20151030_190921.jpg
    IMG_20151030_190921.jpg
    67 KB · Görüntüleme: 71
Kizlaarrr bu incir kuru neymis nasi bisiymis , keciboynuzu kuru nasilmis merak ettim :) ne kadar onceden icmek yemek lazim acabaa :oops::oops::oops:

Bu ay da boyle deneyim bakalim umarim olur :)
Ewet canim. Gecen ay kaset tipi olandan almıştım eczaneden hic memnun kalmadim ben cizgi netmi belli yok ayni tonda olcak falan. Cunku kimi insanlar da 2 cizgi ayni koyulukta olmayabiliyor. Ondan sonra yumurtlama gelmedi diye kaciriyorsun. Bu ay clearblue ike denicem en azından ekrandan direk görürüm çizgilerle ugrasmam. Bu markayı alırsan aklinda bulunsun mor kapaklı olabdan al o 2 hormonu birden tespit ediyor yani daha iyi :KK66:

Ayyy ewet yaaa.. :) hiç farketmemiştim bide erkn diye cok bi umudum yoktu sen diyince gittim bi daha baktım daha belirgin iyiki çöpe atmamışım. İkinci çizgi biraz daha belirgin gibi baksana sende bunu şimdi çektim..
Canim benim tebrik ederim bendekide ne gozmus illaha orada kirmizi cizgi çıkmalı aryik kaçar i yok :)))))

Canim benim tebrik ederim bendekide ne gozmus illaha orada kirmizi cizgi çıkmalı aryik kaçar i yok :)))))
Ya ne dicem bu ikinci fotoyu bayağı sonra çektim yani bi yarım saat sonra fln..prospektusunde 10dk dan sonradan ortaya cıkan sonucu dikkate almayın yazıo. Yanılıyormuyuz acaba..

Ewet canim. Gecen ay kaset tipi olandan almıştım eczaneden hic memnun kalmadim ben cizgi netmi belli yok ayni tonda olcak falan. Cunku kimi insanlar da 2 cizgi ayni koyulukta olmayabiliyor. Ondan sonra yumurtlama gelmedi diye kaciriyorsun. Bu ay clearblue ike denicem en azından ekrandan direk görürüm çizgilerle ugrasmam. Bu markayı alırsan aklinda bulunsun mor kapaklı olabdan al o 2 hormonu birden tespit ediyor yani daha iyi :KK66:
Supermis ya :) internette baktim yoktu sadece eczanelerde satiliyor galiba ya bide kullanmaya regl biti bitmezmi baslamaliyim cunku benim bugun son gunum telefonumda uygulama var 2-3 kasimdan itibaren cicekler varda :)

Supermis ya :) internette baktim yoktu sadece eczanelerde satiliyor galiba ya bide kullanmaya regl biti bitmezmi baslamaliyim cunku benim bugun son gunum telefonumda uygulama var 2-3 kasimdan itibaren cicekler varda :)
Canin kac gunde bir adet oluyorsun o önemli mesala ben 10. Gunde baslicam icinde 10 adet var. Zaten 20. Gune kadarda guken yüzü görürüm :KK66:

X