Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

*Yüce Allah'ım mübarek Cuma-ı şerifin hürmetine hayatın şereflisini, rızkın bereketlisini, vücudun sıhhatlisini, ahlakın faziletlisini, evladın edeplisini nasip ve müesser eyle..
hayırlı cumalarrr *
rabbim bizlere hayırlı saglıklı evlatlar nasip etsin inşşş

*Yüce Allah'ım mübarek Cuma-ı şerifin hürmetine hayatın şereflisini, rızkın bereketlisini, vücudun sıhhatlisini, ahlakın faziletlisini, evladın edeplisini nasip ve müesser eyle..
hayırlı cumalarrr *
Aminn cnm aminnnnn hepimize insallahhh

Ben internetten siparis verdim burdaki kizlar onerince :) labquick galiba gg'den.
bende netten aldım bu ay cnm aynı marka kullandm 2 gündür testim baya koyuydu öncesi silikti yani dün yumurtam catladı cnm test yaparken mesela su iç sonra wc git ondan sonra sıvı tüketme 3 saat sonra test yap en iyi sonucu veriri cnm

benim bat 20 kasim. daha kasim bitmedi ekimin sonundayiZ :))) aralik demissiniz. daha durun :))))

selam kızlar

bende 8 kasımı bekliyorum.
sat 16 ekim.gecen ay 12.gün yumurtam çatladı.doktor usg takibinde.26.gün regl oldum.

bu ay 9.gün yumurtam çatladı sanırım.şehirdışındaydım.

sadece 1 gece çalışabildik.oda yumurtam çatladıktan 1 gece sonra.

inşallah bende kasımda hamile haberimi alırım.

kızlar karnıma göğsüme ağrılar girio çok yoruluncada kasıklarım ağrıo adet oldum ama kendimi hamile gibi his ediom bu his te neyin nesi yaaa :KK43:

Selamün aleyküm kızlar..
Beni de aranıza alır mısınız?? Kasımda hamile haberi almayı bende çok istiyorum da.. :KK51:
Bat 15 kasım..martta 2. yıl olacak evliliğimizin.. geçen ay doktora gittim hormon testi genel bir ultrason 21.gün progesteron testi herşeyim bakıldı ve normal çıktı.. doktor yaşın küçük olur bebeğiniz stres yapmayın dedi.. Bekliyoruz bakalım hayırlısı..

Selamün aleyküm kızlar..
Beni de aranıza alır mısınız?? Kasımda hamile haberi almayı bende çok istiyorum da.. :KK51:
Bat 15 kasım..martta 2. yıl olacak evliliğimizin.. geçen ay doktora gittim hormon testi genel bir ultrason 21.gün progesteron testi herşeyim bakıldı ve normal çıktı.. doktor yaşın küçük olur bebeğiniz stres yapmayın dedi.. Bekliyoruz bakalım hayırlısı..
Aleyküm selam canım hoşgeldin aramiza inşallah burası sana uğur lu gelirde hemen hamile haber ini alırsın.

hayırlı cumalarrr *
Aminnn canım inşallah

selam kızlar

bende 8 kasımı bekliyorum.
sat 16 ekim.gecen ay 12.gün yumurtam çatladı.doktor usg takibinde.26.gün regl oldum.

bu ay 9.gün yumurtam çatladı sanırım.şehirdışındaydım.

sadece 1 gece çalışabildik.oda yumurtam çatladıktan 1 gece sonra.

inşallah bende kasımda hamile haberimi alırım.
Hoşgeldin canım aramıza umarim burada güzel haberleri duyurmak nasip olur sanada

X