Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

akrabalara geldik gelen giden hamile zannedio bu ay okadr değişti karnım hamile gibi göğüslerimde öle

Veee hamileyimm cok mutluyum sonuc pozitif darisi tum isteyen herkese olsun inslhh
tebrikler cnm Allah sag salim kucagina almayi nasip etsin masallah. anlat bakalim kacinci ayindi yas yillik evlisiniz. hangi yontemin kullandin ovulasyon testini mi kullandin. cok soru sordum kusura bakma cnmm

Kızlar ya sordum kimse cevap vermedi bat a 7 gün var.. çık tuvalete gitmek belirti olabilir mi zira ben çok gidiyorum..

Kızlar ya sordum kimse cevap vermedi bat a 7 gün var.. çık tuvalete gitmek belirti olabilir mi zira ben çok gidiyorum..
Canım bendede aynı sey vardi. Geçmiş sayfa larda yazmıştım hatta. Neredeyse 10 dakka bile surmeden tekrar gityigimi biliyordum. Netten baktigimda evet hamilelik belirtisi olarak geciyordu. Ama degilim. Inşallah senden güzel haber alırız

normalde ben çok wc ye giden birisi değilim iş yerinde bazen hiç gitmezdim bile sabah evde akşam evde hijyen açısındanda gitmemeye çalışırdım. ama öle bi sıkıştırıyorki sanki kaçıracakmışım gibi..iki üç gündür başladı zaten.
inşallah seninde bu ay yumurtlan döllenir ve tutunur.. meryem suresini okumak iyi geliyormuş. ben okuyamasamda dinliyorum sende uygula canım..

Insallah canim inşallah hepimiz artik iyi haberleri veririz burdan
Meryem süresini duydum canim hamile kalmak icin okundugunu bende baslicam inşallah.
Birde incir kürü ile bal+çörek otu+tarçın karisimini duydum yumurtaları cogaltip hada iyi gelistiyormus hangisini uygulasam bilemedim bunlarlada hamile kakan cokmus. Az önce sordum ama kimse cvp vermedi.
Birazdan markete cikcam evde tarcinim yok birde incirim. Hangisini bulursam o küre baslicam.
Nasip bakalım

bence incir kürünü dene.. i.saraçoğlu onu tavsiye ediyor. bnde yapacaktım hatta incirleri aldım duruo dolapta. bide eşin içerse keçiboynuzu kürü var onu uygula sperm sayısını ve hareketliliğini arttırıyormuş.onu biz eşimde denedik ama yumurtlama dönemi kurban bayramına denk geldi ve annemlerdeydik tüm bayram bişey olmadı. bu ay denemedik ama..

Canım keçiboynuzu nu burada bulmam cok zor hatta imkansız almanyada yaşıyorum ben. Kuru inciri bulsam ona şükür etcem yani.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…