Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Allah korusun kizz. aldatmaz benim kocam
Tabi ki güvenimiz sonsuz kocalarimza ama genellikle aldatan eşler ya bakimsiz eşi var diye ya da eşi tatmin etmiyor diye biz öyle değiliz kizlar o yuzden sıkıntt olmaz ama dikkatli olalım dünya iyi bir yer değil artık yuvayi dişi kus yapar diye boşa denmemİş herşey bizim elimizde

Allah korusun kizz. aldatmaz benim kocam
Tabi ki güvenimiz sonsuz kocalarimza ama genellikle aldatan eşler ya bakimsiz eşi var diye ya da eşi tatmin etmiyor diye biz öyle değiliz kizlar o yuzden sıkıntt olmaz ama dikkatli olalım dünya iyi bir yer değil artık yuvayi dişi kus yapar diye boşa denmemİş herşey bizim elimizde

Kesinlikle haklisin canim. ama o is guzellige bakimliliga bakmiyor. yapacak olan yine yapiyor. Allah yuvalarimizi daim edip evlatlarimizla taclandirsin.

Arkadaşlar saat dörtte feci kasık agrisi ile uyandım sonra zor uyudum böyle bir agri adet günün de adet olduğum an olurdu bu neyin sancısıydi acaba daha bugün 26. Gün

Kesinlikle haklisin canim. ama o is guzellige bakimliliga bakmiyor. yapacak olan yine yapiyor. Allah yuvalarimizi daim edip evlatlarimizla taclandirsin.
cnm bn sadece şakasına takılıorum allah mutluluğunuzu daim etsin rn kısa zamanda yavrunuzu nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…