Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

ay yok ya imkansiz test benimle alay edio resmen. butun vucudum dusman bana
Benim bi arkadaşın adeti gecikmişti 2-3gun gebelik testi yapmıştı negatif cıkmıştı bide bebek fln dusunmuolardı ama bi kez korunmadn ilşki olmuş.nese negatif çıkınca kızda önemsemedi zaten bi iki gun sonrada adet oldu. 10 gun sonra ilişki sırasında kanaması olmuş ama cok az.sonra az az dewam etti derken dr a gitti kan testi yaptılar gebe çıktı bayğıda yuksekti degeri.. Ama kese gorulmedi.duşmuş. öle bişey olabilirmi seninkide.

Kızlar ya ben daha önce hiç böyle olmadım pede kan gelmiyor ama lavaboya oturduğumda damla damla kan geliyo bu neyin nesi

sanmiyorum canim. simdintkrar yaptim ama cok cay su ictim ne ovulasyon nede gebelik cizhisi belirmedi. artik kafayi siyircm

Kızlar ya ben daha önce hiç böyle olmadım pede kan gelmiyor ama lavaboya oturduğumda damla damla kan geliyo bu neyin nesi
cnm yavas yavas sokulck demekki. beynini rahat birak. hamilelik dusuncesi adetin sokulmesini engellio. relaxxx :))

sanmiyorum canim. simdintkrar yaptim ama cok cay su ictim ne ovulasyon nede gebelik cizhisi belirmedi. artik kafayi siyircm
cnm belirmiş ovulasyon testin teste devam et sıvı al sonra wc git 3 saat sıvı tüketme testi öyle yap zaten tam yumurtanın catlayacagı zaman 2 çizgide aynı koyulukta oluyor

off yaa ne simdi bu adeetn hemen sonra hamile kalck degilimdir heraldee. ay sinirm bozuldu bi de yani normal bi test bu erkenn gebelik falanda degil ilk idrar da degil bi kere daha yapim bakalim nasil olsa cok bende yapar dururum
Belkide üstüne görmüşsündür benim eltimde ikizlerine hamile olduğunu 2.5 aylıkken anlamış oda aniden bayılınca hastaneye götürmüşler orda doktor söylemiş imkansız ben adetlerimi düzenli oluyorum demiş doktor üstüne görmüşsündür demiş seninde öyle olmuş olabilir.İnş öyledir..

bence degildir. simdi tkrar yaptim ne ovu testi nede gebelik cizgisi olusmadi . yarin sabah yapicm bakalim. kafamda deli sorular

cnm gebelik testindeki cizgiye ne diorsun peki
ona de diyeyim bilemedim ya hamilesin cnm yada yumurtluyorsun ama ovulasyon testleride hamileliği gösteriyo belkide bebek vardır cnm en iyisi yarın kan ver kafan rahat olur ikilemde kalmazsın hem

ona de diyeyim bilemedim ya hamilesin cnm yada yumurtluyorsun ama ovulasyon testleride hamileliği gösteriyo belkide bebek vardır cnm en iyisi yarın kan ver kafan rahat olur ikilemde kalmazsın hem
ama nasil kalacgim kiii 11. gunum bugun. 3 gunluk bebek belli olur mu yahuu. kafayi siyirmama az kaldi. her sey sogudum resmen. Allahin takdiri artik ne diyeyim

ama nasil kalacgim kiii 11. gunum bugun. 3 gunluk bebek belli olur mu yahuu. kafayi siyirmama az kaldi. her sey sogudum resmen. Allahin takdiri artik ne diyeyim
cnm bazn iki yumurta oluyo belki adetinden önce klmışsındır ne bileyim bazıları adetten hemen sonra kalıyor en iyisi kan ver cnm zaten yoksa calışmaya devam edersiniz

cnm bazn iki yumurta oluyo belki adetinden önce klmışsındır ne bileyim bazıları adetten hemen sonra kalıyor en iyisi kan ver cnm zaten yoksa calışmaya devam edersiniz
yarin sabah ilk idrarla deneyim bari napiyim. belkibde dediginbgividir yabda test yanlistir buyuk ihtimalla ya da yunurtlama zamanindayim belkide ondandir falan falan falannnn pufff. ayrca ben o jeli cidden sokamam vallah kalbime inerrr ruhum daraldi simdiden. kadin doguma gittim bi gun kadina tekme attim resmen muayene edeckti tabi muayene olmadim kactim.gulun birazzz

hahaha kız sende kocayada atıyor musun tekme
cnm kanı ver yarın yine ilk idrar ile gebelik testi yap :)

hahaha kız sende kocayada atıyor musun tekme
cnm kanı ver yarın yine ilk idrar ile gebelik testi yap :)
Anlatsam koparsiniz biz zaten iliskiye 4 ayda zor girdik tekme atiordum kaciordum komediydi. bazen hala atiorrm. yeter artik bitiriosan bitir isini diye.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…