Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Kızlar kaç gündür hastane işleriyle uğraşıyorum bugün öğlen bebgim in kalp atım ini duycaktim ama sabah kanamam oldu acil bi şekilde dojtora gttim hemen kürtaj olmam gerektiğini soledi ler düşmüş kalbi atıyorum dediler inanmadim hemen kendi doktorumu aradım gittiğim doktor benim doktorum la görüştü ve bebgim düşmüş ameliyattan yeni çıktım çok kötüyüm sevindim kursagimda kaldi allahım isteyen herkese hayırlı evlat nasip etsin
canım çok gecmiş olsun Rabbim bi daha yasatmasın ıns hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin hepimize

Hepiniz den allah razı olsun eve geldim şimdi allah büyük dua etmekten başka çare yok hayırlısı değilmiş kendimi toparladım biraz kaldığımız yerden devam napalım allah hepimizin yar ve yardımcısı olucak

Evet cnm dikkat et ben çok hırpaladım kendimi sen bole olma nolur inş en kısa zamanda alorsn bebişini :KK43:

Hepiniz den allah razı olsun eve geldim şimdi allah büyük dua etmekten başka çare yok hayırlısı değilmiş kendimi toparladım biraz kaldığımız yerden devam napalım allah hepimizin yar ve yardımcısı olucak
En kisa zamanda karninda kucaginda dolsun ins canim tekrar gecmis olsun uzulmemeye calis

Geçmis olsun.dilerim bir daha ayni acilar yasanmaz ve en kisa zamanda Rabbim saglikli sihatli bebişini kucagina almayi nasip eder.

Cnm mukus gibi akıntın gelcek yapışkan bende hafif ağrı olur ateş duşuyo biraz keşke ovulasyon testi alsaydın cnm
Salak gibi maas kartindaki butun parayi cektim sonra atm ye gidip yatirmak zor geldi kredi karti da yok alamadim o yuzden cnm aslinda yarin yatirip siparis veriyim olmazsa ya

Hicbiri yok daha yaaa :KK43:
Bu ay bendede bir terslik oldu sanirim yumurtlamadim cunku bende bu sumuksu akintiya gore yumurtlama donemini takip ediyordum.adetine gore 1 2 gun oynayabiliyor.birde kasiklardada hafif agri oluyo bendede.daha istekli olurmussun oyle derler benim icimde bi riza oldugu icin okismini anlamiyorum :)

Bu ay bendede bir terslik oldu sanirim yumurtlamadim cunku bende bu sumuksu akintiya gore yumurtlama donemini takip ediyordum.adetine gore 1 2 gun oynayabiliyor.birde kasiklardada hafif agri oluyo bendede.daha istekli olurmussun oyle derler benim icimde bi riza oldugu icin okismini anlamiyorum :)
Kasıklarda hep agri var bende canim idrar yolu enf vs den sag kasigimda batma oldu dun sadece o kadar.cok kafaya taktim ya olmicak die dusunuom sirf bu ay

X