Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

bana da progestan verdiler canım ama ben klomen işe yarıyor diye okumustum acaba progestan yarıyor mu onu arastıyorum simdi

hamile kalamama korkusu cok var bende canım ya ne güzel ins bizde kalırız ya hamile kalamazsam diye korkudan eşimin yanına sokulmayacak moddayım

benim yumurtm oluşmuştu kendilinden spermle yumurtanın döllendkten sonra rahime ii tutnması için muhtemeln senin yumurtanda kendiliğnden olşyor.

birde niçin hamile kalamama korkusu var ki.Öyle düşünme eşinle tadını çıkar.Rabbim inş bizede evlat vercek. Kendne güven ve aklında çocukla ilişki yaşama.Bende hazrandan beridir istyrm.

Minesuu canım üzülme erken döllenmesi pozitiflere yanılma payı yok DİE biliyorum adet günü de tekrarla Allahtan ümit kesilmez

birde niçin hamile kalamama korkusu var ki.Öyle düşünme eşinle tadını çıkar.Rabbim inş bizede evlat vercek. Kendne güven ve aklında çocukla ilişki yaşama.Bende hazrandan beridir istyrm.
ne bilim ki canım aklımda çocukla beraber olmamaya çalışıyorum ama bazen düşünmeden de edemiyorum 11 ay oldu kürtaj olalı tık yok çok umutsuz davranıyorum farkındayım ama engel olamıyorum ins olur hepimizin en kısa zamanda sen ne kadarlık evlisin

ben 2 yıllık evliyim ama önce istemedik korunduk şimdi istyrz bakalım ne zaman nasip olucak.

benim yumurtm oluşmuştu kendilinden spermle yumurtanın döllendkten sonra rahime ii tutnması için muhtemeln senin yumurtanda kendiliğnden olşyor.
adetim düzensiz ondan çok korkuyorum gerçe 2 aydır düzenli ama birde şunu merak ediyorum yumurta olusup çatlamazsa kist mi olusuyor bilen var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…