Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

cnm aglama bak benim de test yanlis cikti. sakin predictor erken gebelik almayin topiklere baktim hep herkste silik cikmis yanilma payi cokmus nekadar sevinmistm oysaki

Ne bilim canım ya bazen öyle oluyör ki acaba hiç olmicak mi diye düşünüyorum bir sorun yok niye olmuyor diye düşünüp duruyorum. Ama ümidimi de kaybetmek istemiyorum. Elbet bir gün olacak ama ne zaman. Bazı insanlar senelerce bekliyor diyorum nasıl dayanmislar nasıl beklemisler Rabbim nasıl sabır vermis. Bi doğursam pes peşe doğurcam 5 tane hemde

ben deee valla yipratiyor insani ama elbet olacaktir bir gun

Çok sevindim canım sıkıntı yoksa hayirlisiyla olacak insallah zamsni var demekki. Benimki kimyasal o zaman 10un üstünde ya
Doktoruna güven ve burdaki bazı arkadaşlardan ricam kimse bana kızmasın ama birbirni bilip bilmeden korkutmasın kimse bizbirbirmizi rahatlatmak için burdayız ve iyi ki burası var diyorum

ben deee valla yipratiyor insani ama elbet olacaktir bir gun
Kızlar olacak insallah geç olsun güç olmasın diyorum ben artık çünkü gec olmasi olup da ellerinden kayıp gitmesinden daha iyidir Rabbim hepimize nasip edecek inşallah ben inanıyorum

Evetttt canlar ilk önce bugun hamiş olan arkadaşımı çk tebrik eder nazarlardan saklasın. Bugun doktoruma gittim ağlamaklı bi şekilde bana ilk kızdı çunki bana senn bi sıkıntn yok o genetik testlerle yıpranmanı istemiyorm dedi bende başladm sızlanmaya sonra yaptr dedi için rahatlasn dedi kendide test yapt ve tüm testler temiz çıktı :) eşimin testide temiz iki testim kaldı geriye inş onlarda temiz çıkar doktorum bana bidaha gebelik testi yapmamı yasakladı gunun geçince kan testi yapıcaz gebelik testi güvenilir değil dedi ve 10un altı değer gebelik değildir diyerek kimyasal falan geçirmedin dedi doktorum çok iyi aynı piskolog gibi sonra hamişliği hızlandırmak için klomen verdi :) ayın 20 sinde yumurtalarıma bakmaya gtcem inş iyi olur :)))

Selam herkese yeni anne adayıyım tabiki heyecanlı bir süre olacak .
Öncelikle namaz ve dualarda hayırlısını ve tez zamanda istemek Allah cc dan .
Adet bitmeye yakın maydanozun saplarıyla 5 dk kaynatıp sabah ve öğlen içmek (3 gün) çalışma başlayınca bırakmak çünkü gebelik varsa söktürür.
Gün aşırı ve sabahları denemek.
Yarım saat süreyle kalkmamak
Hayatta başka konulara odaklanmak en azından çalışmak

maydonozu ne için kullanacaksın canım

Hayirli olsun sagliklica kucaginiza almayi nasip etsin allah

Amin isteyen herkese nasip etsin Rabbim inşallah. Kızlar maydonoz suyunu ben şu düşünceyle içtim sanki bir nevi arındırıp temizleyici ve hazırlayıcı ,psikolojide rahat olmalı sonra hooop ))

Kızlar bisi sorucam biraz önce akintim kontrol ettim beyaz yoğun kıvamlı yapışkan akintim var bu yumurtlama gününe yakın mi demek yumurtlamayi gecmismiyim ovu testi kullanıyorum ama hiç bsy anlamadım köyü cikmio

Beyaz değilde daha çok şeffaf yada sarımsı renkte parmağnda uzayan bir akıntı.Her ay aynı zamanda yumurtlmaya olmyor mesela benm bu ay 13. günde oldu ondan önceki ayda 17. günde yumurtm çatlamıştı. Sen kaçıncı gündesin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…