Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

üzülme canm bizde birlikte haber vercez inş yeni yılda

çünki tam günümde yerleşme kanamam oldu neyim eksikti bole oldu takviye mi yapmak lazm ne lazım

Sağlık olsun canım. Benim geçen ay 8 gün gecikti ama malesef sonuç negatif. Vakti zamanı var demek ki inşallah bu ay hamiş kaliriz da bizim de yüzümüz güler inşallah

Sağlık olsun canım. Benim geçen ay 8 gün gecikti ama malesef sonuç negatif. Vakti zamanı var demek ki inşallah bu ay hamiş kaliriz da bizim de yüzümüz güler inşallah

saol cnm bnm kafam rahatladı benm valla üzüldüm ama kafam rahat gerçekten

çünki tam günümde yerleşme kanamam oldu neyim eksikti bole oldu takviye mi yapmak lazm ne lazım
cnm dollenio ama tutunamio iste hepimizde olur bu. folikasit kullaniomusun cok fayydasi var bebegin tutunmasi icin. kimyasalin arkadasi hamislikmis bu ayi iyi degerlendirr bak sukur etmelisin ki tuplerin acik ve hamis kalabiliosun. mavisin 2kere kimyasali oldu ama bu ay hamis kaldi cok sukur. bide bizi dusun tupleerimiz mi kapali diye dusunuyoruz. Allah hayiirli vakitte versin uzulme beraber bekleriz onumuzdeki ay

kızlar kimyasal yaşadım dimi şimdi ben kızlar bunla ilgili bildiğiniz ne varsa paylaşın bu ay tekrar deneyebilirim dimi Z Zeyert1204 bence ihmal etme sende gt

biliyorum kuzum decavit kullanıyorm ben doktrum vermişti folikasitte var içinde cnm bu arada yap test daha yapmadınm inş sen hamiş olursun bu ay kuzum

kuzum ama kafama takılan şu ki yerleşme kanaması neden oldu

mavis_61 cnm anlatsana doktrun dediklerini napmam lazım şimdi benm geçen ayda tüm belirtiler vardı belkide geçen ayda kimyasal oldm ben çnk test yapmamştm

kız saçmalama ben bi 7 haftalık bebeğimi kalbinin attığını görmüşken kaybettim buna sevndm böle oldu üzülmek ılmak yokk sakın belkide değildir kafn netleşsin diye dedim ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…