Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Büyük ihtimalle kimyasal zaten gitmeye gerek yok bence yakında olurum adet benim morallerim yerinde değil zaten kızlar topikte olmam bu aralar haberiniz olsun görüşürüz sonra InsAllah herkesz hayırlı haberler alır inşaAllah kendinize çok iyi bakın fatmanur kaçar
nereye gidion kizzz yunurtlamadan bata kadar herkes burda sonra behlul kacarr olmuyo yani bileee:KK62::KK62:

bence hamişsinn
cok cnm sanmiorm hic bi belirtim yok gogusler falan sismedi aslinda 1 hfta kala agrimaya baslarlardi ama yarin bi hun siserler heraldee benden umut yok ocaga insallah. dualarinizi eksik etmryin. sende canini skma cuma doktoruna sor aklindakileri :KK66:

kiz calismakla olmuyo ister kusumm Allahin dedigi olur napiyimm :KK66:
allah nasip etceği zamanı biliyor cnm tabi ben böle me desem boş onuda biliyom ben sımdı ıs cıkısı eve kacar yemek falan 9 dan sonra yazarım cnm benım kaçlmıyom biyere sen hamiş olana dek hıh:KK12::KK12::KK12:

allah nasip etceği zamanı biliyor cnm tabi ben böle me desem boş onuda biliyom ben sımdı ıs cıkısı eve kacar yemek falan 9 dan sonra yazarım cnm benım kaçlmıyom biyere sen hamiş olana dek hıh:KK12::KK12::KK12:
sagol cnm eksik olma ben hamis olana kadar senin ki dogar :KK70: gorusuruz cnm :KK66:

Minesuu Minesuu canım galiba ben daha yeni yumurtluycam biraz daha rengi belirginlesio demi

Eklentiler

• IMG_20151209_172312.jpg
    IMG_20151209_172312.jpg
    21,9 KB · Görüntüleme: 41
Canım günde bir kere yapsam olur demi saat 5 de yapiom testin yetmiycek 2 kere yaparsam bir kerede olur demi

Merhaba kızlar aranıza yeni katıldım bende bebekk istiyom hemde herseyden çok istiyorum 1 yıllık evliyim olmadı henüz.ne yapmalıyım? ?

Kızlar ben bi duşuk bide kimyasal gebelik bi rahatsızlığımmı var acaba başına bole şeyler gelen biri varmı yada tanıdığı

X