Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Iyiyim kuzum sen nasılsın ? Adet olmussun :KK12: bu ay artik seninde bomba gibi hazırlanman lazım ! :KK73:
Öyle yapcam canısı çarşamba dr a qitcem preseed alcam eşimde bi sıkıntı yok qibi ama ben qenede keçi boynuzu pekmezi içirim yumurtladıqım qünüde takip etcem ztn bu ay

Selam canlar Nasılsıniz ben geldim gunler haftalar sonra hatta :)
Var mi yeni gebeler ben istanbuldaydim annemde cok yogun 10 gun gecirdik dugin nisan söz derken evimdeyim cok sukur. Giremedim hic ne var ne yok :KK66:
Hg bebişim gebeler var maviş merve_mm merveaydin bebeğini kaybetti :KK43: unuttuklarım varmı ekleyin nen

Kız oğlumun canı rüyamda topiği gördüm test yapmışsın 2 çizgi vardı hadi inşallah nan
Bebeqim adet oldum ama ben keşke öyle bişe olaydıda olmadı malesef bi dahaki ay a kaldım artık :KK43: şimdi Minesuu Minesuu duyunca çıldırcak beraber olduk nasl bu kadar erken oldun diye :KK8:

Cnm hamişler için düşüqede neden olabilir ama demi? Adetliyken içilse oluyo mu
evet canım hamilelikte düşüğe eden oluyor hamilelik düşünenler hamile kalmayı planlamadan önceki ay adet olmadan 10 gün önce adet olana kdr veya adet süresince de kullanabilirler. hamile kalmayı planladıkları ay kullanmayı bırakmalılar

Tersi çıktı :KK43: iyi hazırlanırsın oteki yumoş zamanı kuzum üzülme :KK43:
He öyle yapcam canım zaten başka yapcak bişeyim yok napim :KK43: rüyamda preseed almısım rüyama kadar qirdiii annee yaaa aqlamak istiyooruummm bide okulun dindiridin tenefüs sesi qeliyo :mad: ben yatıyom yaa ecik daha uyuyimm kalkınca qörüşürüz bebişlerim :KK8:

evet canım hamilelikte düşüğe eden oluyor hamilelik düşünenler hamile kalmayı planlamadan önceki ay adet olmadan 10 gün önce adet olana kdr veya adet süresince de kullanabilirler. hamile kalmayı planladıkları ay kullanmayı bırakmalılar
Hmm şuan kullanamayz yani

Günaydın hiç uyumadan sabah ettik cumartesi günü vialand a gitmiştik oğlan hasta oldu uşudu orda gece ateşi vardı çok şimdi de grip başladı aynı şekil bende grip oldum anneme gitmeyebilirim mız mız orda hiç çekemem gözlerin ağrıyor kasıklarında ağrıdı gece stres oldum çocuk ateşlenince of doğurmak ayrı büyütmek ayrı stres kuşun kanadından hasta oluyorlar:KK43:

Günaydın hiç uyumadan sabah ettik cumartesi günü vialand a gitmiştik oğlan hasta oldu uşudu orda gece ateşi vardı çok şimdi de grip başladı aynı şekil bende grip oldum anneme gitmeyebilirim mız mız orda hiç çekemem gözlerin ağrıyor kasıklarında ağrıdı gece stres oldum çocuk ateşlenince of doğurmak ayrı büyütmek ayrı stres kuşun kanadından hasta oluyorlar:KK43:
Geçmiş olsun canım benim hep o misafir ler yüzünden :KK62:
Hamis hamiş okadar ikram dı hazirlikti yetmedi birde sogukta disarimi çıktınız cok kızdım cok :KK20:

Geçmiş olsun canım benim hep o misafir ler yüzünden :KK62:
Hamis hamiş okadar ikram dı hazirlikti yetmedi birde sogukta disarimi çıktınız cok kızdım cok :KK20:
Yok kuzum ya misafirler gitti onlar yoktu henüz biz cumartesi gittik amcam geldi aldı emrivaki yapt gittik mecbur ordada uşuduk dunde yoruldum çocukla ilgilenemedim onlar fosur fosur uyurken ben sabaha kdr ateş takibi yaptım kurtuldum neyse ki oğlanla ilgilenicem bgn toparlar inşallah gece iyice gerildim valla patlıycaktım nerdeyse kocaya tuttum kendimi

Temmuz anneleri topiğine de bi sure girmeme kararı aldım psikolojim bozuldu bu sabah yine geriliyorum artık

Bence ondada çok hayali bi Çizqi var cnm bekle yarın bi daha yap ya da kanda baktırma qibi bi olasılıqın varsa kanda baktır yani ne ümitlen nede üzül cnm hayırlısını dile bak ben adet oldum :)
adettmi oldun.kizzz valla miii ??????:KK19:

Son düzenleme:
Yok kuzum ya misafirler gitti onlar yoktu henüz biz cumartesi gittik amcam geldi aldı emrivaki yapt gittik mecbur ordada uşuduk dunde yoruldum çocukla ilgilenemedim onlar fosur fosur uyurken ben sabaha kdr ateş takibi yaptım kurtuldum neyse ki oğlanla ilgilenicem bgn toparlar inşallah gece iyice gerildim valla patlıycaktım nerdeyse kocaya tuttum kendimi
Şimdi anladım canım benim cok gecmis olsun tekrardan :KK15:

X