Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Alın kızzz buyumuş az önceki gibi değil :) var galiba

Eklentiler

• WP_20151207_002.jpg
    WP_20151207_002.jpg
    26,3 KB · Görüntüleme: 36
Ya bilmiyorumm biraz daha koyulaşsaaa..aklımm hep bebişte..delirck gibiyimm.. Canım sende bırakma bak hamiş kalınabilio diğer ayda önemli olan tutunması..
Biliyorum kuzum.. Ama böyle stres bebeği daha etkiler sen sakin olmaya bak.. Koyulaşır daha çok erken adetin bile geçmedi demekki hcg 100 üzeri ki böyle çıknış

Biz bile ışıkta çk az goruyoz nasıl gorrcez baklm yarn yaparm yine :) saç saç paraların

Aman sen çalışmaları bırakma da inşalalh hemen kalırsın kız durumunuz iyimi aşılama yaptır hareketli olanları seçip öyle sana aşılıyorlar gebelik daha çok artıyor o şekil bş araştırma yap baken
cnm cok sukur durumumz iyi insaaat sirketimiz var para sorun degil zatn ben dogal yoldan olsunn jstiorm zaten doktor 1 yil gecsin dio

1cicek3bocek 1cicek3bocek bacım ateş ölçerim yokki yarn test yapcam ama adet sancm iyice qelmeye başladı beni çıkarn qözden bu ay :KK43: qel artık annecim ya üzülüyorm valla artık :KK43:

Selam canlar Nasılsıniz ben geldim gunler haftalar sonra hatta :)
Var mi yeni gebeler ben istanbuldaydim annemde cok yogun 10 gun gecirdik dugin nisan söz derken evimdeyim cok sukur. Giremedim hic ne var ne yok :KK66:

Selam canlar Nasılsıniz ben geldim gunler haftalar sonra hatta :)
Var mi yeni gebeler ben istanbuldaydim annemde cok yogun 10 gun gecirdik dugin nisan söz derken evimdeyim cok sukur. Giremedim hic ne var ne yok :KK66:
Biz iyiyiz cnm herkes hamile bi Minesuu Minesuu yla ben pinekliyoz burda :) sen naptın bebiş nasıl

Canm tebrik ederm qününe ne kadar var daha önce yapmışmıydın tesr ilkmi?

İlk
İlk cnm Minesuu Minesuu bak dedi dunde bugünde umitsizdm ama silikte olsa bişy var sanki 11inde adetm cnm inş olmam ve bu severki bebişim beni bırakmaz

X