Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Sorma valla cnm iyi gelecek bana kız dua et cuma donucem 2 de dr randevum var kalp atışı için gidicez inşallah duyarız ya çok korkuyorum :KK43:
Canım duyacaksin tabikide Allah in izniyle, :KK15: senden 3 gün sonrada benim randevum var. Kalp atışı icin :KK66:
Topigin hepsi ayrı bir stres zaten, bari sen yapma:KK19:

Oğlumda doğumdan bir gün önce kaynanaya mantı açmış kızım ben bu yuzu ben verdim anacım onlara hakediyorum ben canıma kıymet vermiyorum versem gelmezler
inammiorm kizim sana yaaa niye boyle yaptinnn nasil alistirirsan oyle gider isteee tavrini koy ya da esine desen misafir agirliyamicm cok kotuyum desene aha senin bi esindeee Annesiym Annesiym :KK67::KK62:

Canım duyacaksin tabikide Allah in izniyle, :KK15: senden 3 gün sonrada benim randevum var. Kalp atışı icin :KK66:
Topigin hepsi ayrı bir stres zaten, bari sen yapma:KK19:
Biliyosun ben temmuz annelerine de bakıyorum mümkün oldukça takip ediyorum kesede bebk gorunmeyenler bebek gorup kalbi atmayanlar çok var :KK43: insan korkuyor stresten sivilcem bile çıktı içimden atamıyorum korkuyu o yüzden de anneme gitmek istedim brz gezim falan kafam dağılsın diye

Biliyosun ben temmuz annelerine de bakıyorum mümkün oldukça takip ediyorum kesede bebk gorunmeyenler bebek gorup kalbi atmayanlar çok var :KK43: insan korkuyor stresten sivilcem bile çıktı içimden atamıyorum korkuyu o yüzden de anneme gitmek istedim brz gezim falan kafam dağılsın diye
Ay ne kötü ya neyse ki o şeyleri yaşamadım ben ya allahım daha beterleri de var yani

inammiorm kizim sana yaaa niye boyle yaptinnn nasil alistirirsan oyle gider isteee tavrini koy ya da esine desen misafir agirliyamicm cok kotuyum desene aha senin bi esindeee Annesiym Annesiym :KK67::KK62:
Bnm eşim aslında anlayışlıdır sadece yok diyemez destek olur bana hep ama nihayetinde girip yemekleri o yapmıyor yine olan bana oluyor doğu tarafında öyle reddedemiyosun misafiri s.çim orflerine valla belim koptu bea

Takılma oraya canım sende yaa .... ay 2 kelime yazdin ben stres oldum valla. .. yok yok aklina getirme öyle şeyleri

Ay ne kötü ya neyse ki o şeyleri yaşamadım ben ya allahım daha beterleri de var yani
Sen yat kalk şükret kurtaj olmadın kendinden gitti kürtaj çok kotu yaşadım ben rahminle oynuyolsr resmen epeycede gebelik yasaklanıyor yoksa anomali bebek yada yine düşük oluyor yaşım ufak ama çok tecrübe yaşadım Allah sağlıklı gebelikler nasip etsin hepimize canım hiç üzülme

X