Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

nann ne aglion valla elime sopayi aldirmaa banaaaa:KK62::KK62: senin ki bat gelmeden bu kadar koyulastiysaa battan sonra iyice koyu olur. kimyasal falan degillll yok ole bisiyyyyyy yigenimi uzmee bakk ben burdann duyuyorm sesini anneeeee ben kimyasal degilimmm gercegim ben diyooooo :KK19::KK55:
Canımmm benimm saol..hepiniz iyi dileklerini için sağolunn.. Seviyorumm senii:KK200:

Arkadaşlar kimse yanlış anlaması ama herkes test yaptım dio kimse fotosunu atmıo ben şüpheleniyorum açıkçası sabahki kız gibi bizimi kekliolar diyee..çünkü kndimden biliyorum insan test yaptımı negatifte olsa paylaşmk istio bi umut gorurler diye belki .. Zira ben öle yapmıştımm.. Kaçtır paylaşıom her defasında..bide kıyaslamak açısından paylaşmkta önemli.. Herkesin artık foto çeken tlfnu vardır yani kimse bahane üretmesinn. Bide foto atsana dioz çöpe attım diyenlere gıcık oluom .:KK62:
Kızma yavrum yrn sana özel test yapiciğimm :KK70:

Kızlar dün eski sayfaları inceliyordym. Turkloqumu pasif olmuş siteden ayrılmış sanırım birde Tubish i farkettim ikizleri olacakmiş sanırım durumunda öyle yazıyordu
Giden gitmiştir gittiği gün bitmiştir cnm gidene yol napalım bizi unutan bizden değildir :KK66: Allah sağlıkls kucaklarına almayı nasip etsin

Minesuu canım akşam yaptım saat 10 da sabahkinden daha silik çıktı neden olabilir ki 2 saat içecek icmedim 4 saat idrarını tuttum neden öyle oldu ki

X