Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

kızlar ben 2 saattir mutfakta bişilerle uğraşydm birde kasıklarıma bi ağrı girdi adet olcakmşm gibi ama biraz farklı alt karın bölgeme doğru ve birden başm döndü acibaaa belirtimi kuruntumu :) @maviş_61 varmıdı böle şeylar kuzum

kızlar ben 2 saattir mutfakta bişilerle uğraşydm birde kasıklarıma bi ağrı girdi adet olcakmşm gibi ama biraz farklı alt karın bölgeme doğru ve birden başm döndü acibaaa belirtimi kuruntumu :) @maviş_61 varmıdı böle şeylar kuzum
cnmm alt karin bolgendeysee sevindiri haber :) her nekadar adet belirtileriyle benziyor deniliyorsa da agrinin yeri farkli oluyor :KK66: sen bence yarin bi test yap :KK66:

kız kuduruk kanıma grme sensiz hamiş olmak yok birlikteyiz inş test almaya gidersem bi poşet alıp gelirim pazartesiye kadar dayanıyım en iyisi ilk bebişimde yerleşme lekesi gelmişt belki gelir Minesuu Minesuu

kız kuduruk kanıma grme sensiz hamiş olmak yok birlikteyiz inş test almaya gidersem bi poşet alıp gelirim pazartesiye kadar dayanıyım en iyisi ilk bebişimde yerleşme lekesi gelmişt belki gelir Minesuu Minesuu
bence hamissin bebegim :KK66: kasik agrin var mi senin de bacagina falan vuruo mu ??

Canımm uyumuşum şimdi geldim.. Ewet oluyordu ağrının bacağıma vurması cok ilginç eşimede söleyim duruodumm ama bnm sol taraftaydı ..

X