Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Ayy bence bu ay 4 5hamis cikacak topicden. Herkeste belirtiler akintilar falan belirti bence :) Hayirlisi bakalim birbirimize dua edelim...

kuzum seni gordugume cok sevindim :))))))))) insallah sen de kalcn balimmm sonuna kadar devam inaallah :KK15:
Cnm benm ben zaten takip ediyorum forumu yazdiklarinizi... ama regl oldugum ve doktora gittigim surec psikolojik olarak yordu beni acikcasi uzgundum 1 haftadir :KK42: kasim ayindan baya umutluydum cunku.. o yuzden kendimi kaptirmamaya calisiorm. Hayirlisi olsun hakkimizda tabiiisi :) herkes icin :KK200:

Cnm benm ben zaten takip ediyorum forumu yazdiklarinizi... ama regl oldugum ve doktora gittigim surec psikolojik olarak yordu beni acikcasi uzgundum 1 haftadir :KK42: kasim ayindan baya umutluydum cunku.. o yuzden kendimi kaptirmamaya calisiorm. Hayirlisi olsun hakkimizda tabiiisi :) herkes icin :KK200:
mutlaka bir gun hamileyiz diyecegiz cnm. Allahim sabir versin hepimize Kucaklarimizi bos birakmasin ve kimseye imrendirmesin en cok korktugum sey bu :KK42::KK42:

mutlaka bir gun hamileyiz diyecegiz cnm. Allahim sabir versin hepimize Kucaklarimizi bos birakmasin ve kimseye imrendirmesin en cok korktugum sey bu :KK42::KK42:
Benim de oyle cnm korkum bu ama doktorlar kizip bize stres yapiosnz sonra olmuyo diye geliyosunuz deiyolar :)) haklilar sanirim stres yapip olumsuz dusunuyoruz... bu ay olumlu dusunelim !!!

X