Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

nerdesinn senn unuttuk seni vala... yaptım bugün biraz daha iyiydi ama geç kalına foto çekemedimm.. akşam yapıcam bakarız hep beraber..:KK66:
Amann bende bilmiyorm ki nerelerde olduqumu :) bu aralar başım kalabalık biraz qiremiyorm çok cnm arada bakıp çıkıyorm benim şua fotoya bi yorum yap bebeqm sen ovu yapıyodn heralde bilirsin

Kızz imkansız yeni yumurtlamam o zmn ben yumurtluyorm ardına hemen adet oluyorm. :-) Yok bebeqim silik fln da yok bide adete yakında koyu çıkıyomş böyle ondan olabilirmi? Normale qöre koyu demi ben pek bilmiyorm sorim bi dedim
Ben gecenlerde okudugum bir topikte kadin diyordu ki... esiyle uzun zaman bir arada olamamis farkli yerdelermis kadin 30 ağustosta esiyle birlikte olmus 31 ağustosta adet gunuymus nasıl olsa adetten önce olmaz bebek diye korunmasiz birliktelik olmus sadece 1 kez ve sonuc kadin o birliktelikten hamile olmaz diye birsey yok yani

Amann bende bilmiyorm ki nerelerde olduqumu :) bu aralar başım kalabalık biraz qiremiyorm çok cnm arada bakıp çıkıyorm benim şua fotoya bi yorum yap bebeqm sen ovu yapıyodn heralde bilirsin
canım benim ovulasyonla pek aram yok yapmadım hiç onun uzmanı Minesuu Minesuu ama bende bata beş gün varken yapmıştım çizgi çıkmamaıştı.. erken daha yani canımm...

ovulasyon uzmani oldum harbi ya gecen aydan beri 80 tane yapmisimmm masaallah baaaa:KK55::KK55:

Ben gecenlerde okudugum bir topikte kadin diyordu ki... esiyle uzun zaman bir arada olamamis farkli yerdelermis kadin 30 ağustosta esiyle birlikte olmus 31 ağustosta adet gunuymus nasıl olsa adetten önce olmaz bebek diye korunmasiz birliktelik olmus sadece 1 kez ve sonuc kadin o birliktelikten hamile olmaz diye birsey yok yani
Tabi olabilirde bilemedimki yumurtluyo olabilir miyim yani :110:

Kızlar şimdi yaptımm nasıl daha belirginmi

Eklentiler

• IMG_20151204_181217.jpg
    IMG_20151204_181217.jpg
    33,3 KB · Görüntüleme: 56
X