Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Saol Can'ım ama bana doktorlar hiç bir şey demediler bir daha asla devlete gitmem bide beni alttan muayene ettiler

kuzum bak ben sana kendimide anlatayım develetede gttm özelede olacaksa engel olamazsn hamilelkte ilişkiyede giren anneler var ilk önce at bunları kafandan en iyi doktrada gtsen yaşayacaktn bebeğim 2 ay hergece ağladm halen aklmdan çkmad o sevncm ama unuutma rabbm neylerse güzel eyler düşün ben kalp atşını gördm meleğimin ve benden daha kötüleride var yapman gereken kendini topla sağlığına dikkat et ve 1 adet geçirmeyi bekle canım bnm

kuzum bak ben sana kendimide anlatayım develetede gttm özelede olacaksa engel olamazsn hamilelkte ilişkiyede giren anneler var ilk önce at bunları kafandan en iyi doktrada gtsen yaşayacaktn bebeğim 2 ay hergece ağladm halen aklmdan çkmad o sevncm ama unuutma rabbm neylerse güzel eyler düşün ben kalp atşını gördm meleğimin ve benden daha kötüleride var yapman gereken kendini topla sağlığına dikkat et ve 1 adet geçirmeyi bekle canım bnm
Öyle yapıcam canım gerçekten zor ama rabbim hayırlısını bilir artık

sadece hamile kalmakla olmuo ki 9 ay boyuncaa hep endise oluyor insanda. ben cok korkuyorm bebegimi kaybetmekten Allahim kimseye vermesin boyle bir sey saglikli evlatlar nasiip etsin hepimize :KK42::KK42:

InsAllah canım yarin belli olacak hersey yarın gelmezse adet değilimdir gelirse adetimdir hayırlısı olsun InsAllah
kizzz insallah hamilesindirrrrf eger gelmesse adetinnn bil ki hamissin enee hadi insallahh yaa ne bereketli topikmisiz yaa herkesi hamis biraktim nan:KK55::KK55:

kasimlarimdaki agrida gecmedi hala yaa :KK43:
Mine bi düşüncem var sanırım yumurtan çatlamamış kız çatlama problemin olabilir snn he lh yüksek ama çatlamıyor olabilir bu demek oluyor bence bi dr gorun sabah baksın belkide tek sorun çatlamadır ona göre çatlatma iğnesi yaparlar

Mine bi düşüncem var sanırım yumurtan çatlamamış kız çatlama problemin olabilir snn he lh yüksek ama çatlamıyor olabilir bu demek oluyor bence bi dr gorun sabah baksın belkide tek sorun çatlamadır ona göre çatlatma iğnesi yaparlar
nan manyah gece gece delirtme beni catlama problemim yok doktor sorun yok dedi. o gun catladi sonra siliklesti istee niye benim sinirimi bozuon sen bi gitt yaaa:KK62: gecen ay cifti gormedim bu ay gordum cifti ay sinir oldum gebercm nan seni buraya gell:KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62:

nan manyah gece gece delirtme beni catlama problemim yok doktor sorun yok dedi. o gun catladi sonra siliklesti istee niye benim sinirimi bozuon sen bi gitt yaaa:KK62:
Yumurtlama problemin var demiyorum ağrım geçmedi dediğin için fikir yürüttüm belki çatlamamıştır diye her ay çatlıycsk diye bi durum yok çünkü belli olmuyor neyse ben daha yorum yapmıyorum iyi geceler arkadaşlar

teyzesi falan degilsin artik minnakimin:63::63: al bebeni git gene kovuldun:KK62::KK62::KK70::KK70:

Yumurtlama problemin var demiyorum ağrım geçmedi dediğin için fikir yürüttüm belki çatlamamıştır diye her ay çatlıycsk diye bi durum yok çünkü belli olmuyor neyse ben daha yorum yapmıyorum iyi geceler arkadaşlar
catladi yumurtam zaten ictigim ilac yumurtayi da gelistiriyomus. ay zatn pimpirikliyim benn deniir mi nan bana boyle bisiy eceline mi susadin sen:KK70::KK70::KK70:

X