Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

bunun neresi edepsiz gii biz neler konusuoz bilion mu ar edep kalmadi napakk amaaa :KK70: ben zaten 3 gun oldu yumurtlamam gecelii adete kadar dinlecm hic ugrasamam sogudum zaten iliskiden ve faazlasiyla doydumm:KK70::KK70:insallah hamisizdirrrrr cuma aksami bugunn Allah dulrimizi kabul etsin kenzul arei.oku cnm ben simdi aklima geldi ben de okuyayim :KK66:

bende meryem suresiyle 41 yasin okudum hepinizde kattım :anneadayı:

:KK43::KK61::KK61::KK61::KK42::KK42::KK42:
Kızlar az önce ilişkiden sonra pembemsi akıntı geldi ve geliyorda bugün daha 28. Gün bata 3 veya 5 gün vardı ne bu simdi de anlamadım kafayı yicem çok erken oldu çok offff ya hemen beklemiyordum :KK43::KK43::KK43:

Canım cok dikkat etmeniz lazım. Eger hamile kaldiysan biliyor sun tutunna aşamasında. Benim kasık ta agri degil de minim minik batma birde içinde birsey ksnat cirpiyor gibi değişik bir his vardi. Karin degil göbek deligimin icinde 2 kez falan ağrı oldu okadar. Ben yumurtlama dan taki hamile oldugumu ogrenene kadar cok dikkatli oldum ne ağır is yaptım nede birsey kaldirdim.
Sağol canım ama dikkat etmek icin sebep yok artık

Bilmiyorum kaç kişinin yerleşme kanaması olup gebe olduğunu Anlamistir ki
:KK43::KK61::KK61::KK61::KK42::KK42::KK42:
Kızlar az önce ilişkiden sonra pembemsi akıntı geldi ve geliyorda bugün daha 28. Gün bata 3 veya 5 gün vardı ne bu simdi de anlamadım kafayı yicem çok erken oldu çok offff ya hemen beklemiyordum :KK43::KK43::KK43:

cnm test yapmamşmıydın sen bak yap benm adetime 4 gün kala silikte olsa çıkmışt

Yumurta rahimde kendine en uygun yeri bulup yerleşmeye çalışırken bir damara denk gelir de zedelerse o zaman kanama yani lekelenme oluyor herkezde olmaz ama olanlar şanslı bence hamiş oldugunu ogreniyorlar :KK76:

X