Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Ya dojtor kötü konuştu cnm sıktı salı günü indi doktorum gitcem suan is yerindeyim şu torbası belimde belimde çektim zaman sancılar başlıyor inş bişe olmaz

canım korkma kalbini ferah tut unutma bebeğin sana nasipse hiçbişey olmıcak stres çk önemli bişey olcak diye getrme doktrlar da söler sen aldırma

kızlar hevesim boğazımda kaldı dün eşim geld, herşey 4 4 lük giderken aksam uyuduj benım sol bosluk ıle belıme arası agrı saplandı gitmiyo o kadar kotu oldumkı hastaneye gittik tahlil verdim tekrar hcg 151 e yukselmıs fakat oda ne ben kum döküyorum şuann doktor cok dıkkat etmemı soledı ılac veremeyecegını soledı bu durumda ama bu agrılar yuzunden bebısın düşebilir dedi dunden berı gozumde uyku yok kıme ne dıcemı ne konuscamı bıle bılmıom ılk defa deger bu kaar yukseldı ama yıne bır sorun cıktı ınsallah bıse olmaz bebgım tutunur bana:110:o_O:KK43:
kötü düşünme .. benim abimin eşide kum döküyordu bişey olmamıştı ama onunki 3 aylıkken falandı dikkat et.. arkadaşların dediği gibi su tüket bolbol.. bebişin senle değerinde yüksek maşallahh:nazar:

evet canımm bu sabah daha belirgindi pembe çizgi.. bakalım takip ediozz... keşke bi hafta önce çıkmasada kimyasal olmasaa... off hiç heyecan yok içimde..

evet canımm bu sabah daha belirgindi pembe çizgi.. bakalım takip ediozz... keşke bi hafta önce çıkmasada kimyasal olmasaa... off hiç heyecan yok içimde..
korkuosun cnm oyuzden..insallah bisiy olmaz icini ferah tut. masallahh kizzz tarlan verimliymiss her ay hamis kalion haa:KK70:bu sefer tutcakk :KK66: folit asit icion demi. diger bebislerinde de iciyor muydunn yoksa yeni mi basladin ?

korkuosun cnm oyuzden..insallah bisiy olmaz icini ferah tut. masallahh kizzz tarlan verimliymiss her ay hamis kalion haa:KK70:bu sefer tutcakk :KK66: folit asit icion demi. diger bebislerinde de iciyor muydunn yoksa yeni mi basladin ?
içmiyorumm canımm..ilkinde içmiodumm ikincisinde içiodum hatta baya önceden başlamıştım..
geçende dr a gitmiştim o decavit ve apikobal i kullan dedi biri sabah biri akşam sordum folik asite gerek varmı diye şimdilik yok dedii.. o yüzden kullanmıyorumm.. bakalımm canımm..

İyiym güzelim Nasıl olayım seni şimdi daha iyi anladım gerçekten çok yıpratıcı bir süreç sen nasılsın. Kum döküyor muşsun korkma kız bende döktüm böbrekler susuz kalınca oluyor bol bol su iç kendine dikkat et
canım ben değil merve_mm kum döküyormuşş. bende bi sıkıntı yok Allah a şükür..
Allah sabrını veriyor hayırlısı diye düşün ve dr a gitsen diyeceği ilk cümle şu olacaktı sevinmelisin hamile kalabiliyorsun en azından bunu öğrenmiş oldun diyecektir. ben zamanı olduğunu düşünüyorum kendimde de öyle düşündüm..

Ah cnm ya mıymıntı kocamın faturayı yatırmasını bekliyorum o maaşım yatmadı hele dur diyip duruyor sıkıntıdan patlıyorum valla sen iyi misin minnak iyimi :) kız ona iyi bak he bu sefer tutundu bence sende dkkt et ilişki falsn aman ha sakın
ay inşallahhh canımm yaa.. bakalım daha erken tutundu demek için.. ilişkiye ara verdik tabii zaten eşimde korkuo yaklaştırmıom yanıma.. :)

X