Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Benim sol kasığımda keskin ağrılar oluyordu dr gittiğim gün kesede çok ufak kanama var ama sorun değil ddi kurur dedi ağrı ondan olurmuş bnm ağrı bgn kesildi çok iyi dinlendim 2 gündür ev bile b.k goturuyor valla yapmadım bşy herhalde kanama alanı kapandı ama mide bulantılarım başladı çok yoğun olmamakla birlikte

Benim sol kasığımda keskin ağrılar oluyordu dr gittiğim gün kesede çok ufak kanama var ama sorun değil ddi kurur dedi ağrı ondan olurmuş bnm ağrı bgn kesildi çok iyi dinlendim 2 gündür ev bile b.k goturuyor valla yapmadım bşy herhalde kanama alanı kapandı ama mide bulantılarım başladı çok yoğun olmamakla birlikte
Bende az once kahvaltı hazırlarken öğürdüm yine. Kocis in sadece yumurta yaparmisin demesi yetti. Adamda korktu :KK48:

Yok canım vajinal ultrason ile bakti ama kameranın oldugu alet kalin degildi birde cok derinlere sokmadi
Benim karından net göründü bebişi gordun mu sen cnm alttan gorunebilir belki dr bana bakmadı alttan bsksak gorebilirdik dedi haftasından birkaç gün öndeymiş aslında çokta önemli değil 10 haftalık olunca başlıycak en güzel anlar önden seni bilgilendirim :) 10 haftalik olunca tam bir bebek şekli alıyor burnu ağzı net seçiliyor :) hareketleri izleyebiliyorsun oğlansa 10 haftalıkken hareketlerini hissedebilirsin de ben tam 2 ayında oğlumda hissediyordum pıt pıt atıyordu kasığımda

onedir kızlar yeni katıldım işteyim bide takip edemiyorum
onedir kızlar yeni katıldım işteyim bide takip edemiyorum
canım preseed diye bir jel.. ilişkiden önce vajinaya enjekte ediyorun sonra ilişkiye giriyorsun.. doğal bi maddeymiş.. ve spermlerin hareketliliğini arttırıp yumurtaya ulaşmasını kolaylaştırıyormuşş. araştır bulursun zaten.. arkadaş onu kullandı ve hamiş..

Benim karından net göründü bebişi gordun mu sen cnm alttan gorunebilir belki dr bana bakmadı alttan bsksak gorebilirdik dedi haftasından birkaç gün öndeymiş aslında çokta önemli değil 10 haftalık olunca başlıycak en güzel anlar önden seni bilgilendirim :) 10 haftalik olunca tam bir bebek şekli alıyor burnu ağzı net seçiliyor :) hareketleri izleyebiliyorsun oğlansa 10 haftalıkken hareketlerini hissedebilirsin de ben tam 2 ayında oğlumda hissediyordum pıt pıt atıyordu kasığımda
Canım muayene den önce ön konuşmada doktor son adet tarihimi sordu hesapladi bugun tam 5 haftalik dedi 5+0 mış. Belki keseyi bile goremeyiz cok beklenti icinde olmayalim kalbi 6. Haftada atmaya başlıyor diye ön bilgiler v.s v.s donra ultrason a girdim şak diye gördük keseyi ilk kez görmeme rağmen brn bile anladım aha orda dedim :KK70:

Yumurta kokusu çok bulantı yapıyor haşlayarak yiyin Bi sure o yine çok kokmuyor ben bulantilar başlayınca hiç yiyemiyorum mutfak bile kokuyor
Kız daha pisirmemistim bile çayı demledim yumurta da yaparmisin dedi pek sevmem zaten arada yerim inun düşüncesi bile bulantı yapti

Canım muayene den önce ön konuşmada doktor son adet tarihimi sordu hesapladi bugun tam 5 haftalik dedi 5+0 mış. Belki keseyi bile goremeyiz cok beklenti icinde olmayalim kalbi 6. Haftada atmaya başlıyor diye ön bilgiler v.s v.s donra ultrason a girdim şak diye gördük keseyi ilk kez görmeme rağmen brn bile anladım aha orda dedim :KK70:
Allah bizede ( Minesuu Minesuu Z Zeyert1204 Annesiym Annesiym ) nasip eder inşallah... dikkat etmen gereken bişey dedimi canımm..

Allah bizede ( Minesuu Minesuu Z Zeyert1204 Annesiym Annesiym ) nasip eder inşallah... dikkat etmen gereken bişey dedimi canımm..
Yok canım hicbirsey demedi çiğ et çiğ balik yasak pismeden hic birsey yenilmeyecek folik asit e devam cig peynir yasak yani pismemis sütten yapilan. Birde iki kisilik degil tek kişilik beslenmeye devam dedi. Saglikli ye tek kisilik ye dedi :)))

canım sakın aynı hatayı ben yaptım nomal olur dediler dikkat etmedm temzlk yaptm hiç bişy yapma yat sadece

Preseed jel canım hamile kalmayı kolaylaştıran bir ürün. Ilk denemede hamile kaldim ben cok şükür. Tavsiye ederim

ahaaaa yeni bir fikir nerden alıcaz acaba bu ay beklentiler hüsran olursa denerim bide bugün sol kasığımn altınd hep ağrı var adetim 12 si gibi olcak ümitlenmek istemyorm sank yok gibi :KK43: zaten

ahaaaa yeni bir fikir nerden alıcaz acaba bu ay beklentiler hüsran olursa denerim bide bugün sol kasığımn altınd hep ağrı var adetim 12 si gibi olcak ümitlenmek istemyorm sank yok gibi :KK43: zaten
Canım adet dongun nedir ? Preseedi eczaneden veya internet den alabilirsin

X