Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

aynen isim bitti:cool: dinleniorm:KK70: valla icimde bi sknti varrr icim daralioo topiktede neden kimse yazmiooo :KK43: kiz tkrar test yaptin mi ???
Yaptım aslında akşamm silik çizgi çıktı.. 25li test almıştın netten yapıp yapıp duruom:KK70: bnde yaklaştırmıom eşimi yanıma .. Biraz mola:cool:

Yaptım aslında akşamm silik çizgi çıktı.. 25li test almıştın netten yapıp yapıp duruom:KK70: bnde yaklaştırmıom eşimi yanıma .. Biraz mola:cool:
ayy kizz jnsallah bu ay yuzun guler sen verimlisin ama esinin spermlerinin morfolojis mi bozuk acaba kimyasal oluyor ya ???? insalla olmaz bu sefer:KK66:

Kızlar biz bi süre çocuk işini askıya aldık... Artık buraya o kadar sık giremeyeceğim hepinizi çok sevdim inşallah her şey gönlünüze göre olur Göbüşleriniz Bebek'le dolar.

Canm zaten bu düşüyor hemen ardına hamile kalmak çok sakıncalı diye düşünüyorum eşim de baya korktu sanırım biraz bekleyeceğiz
Canım düşük gibi bakma olaya bu sana olan aslında herkese olabiliyor ama bizim gibi erkennden test vs yapmadıkları için bilmiyorlar.istersen girme daha topiğe ama korkma bişey olmazz sen yinede calış ama stres yapma canımm..

Arkadaşlar bu diğer sayfalarda yazan elle gebelik testi nedir
Canm bilqim yok qooqledan bi araştır istersen duymuştm ama bilmiyorm nasıl olduqunu hem sakıncalı olabilir drlar kesinlikle elinizi oraya sokmayn diyolar tırnak yırtabiliyomuş ilerde yara ya da kansere çeviriyomş o yüzden deneme derim

X