Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Kızlar akşam kan vercem ben diğerinde benim bole olmuştu doktora da attım resmi kan ver kimyasal mi değilmi belli olur dedi :KK49::KK47:
bence bekle canımmm..şimdi daha erken bira düşük çıksa bile dr iki gün sonra yine ver diyecekk.. adet gününde ver bence.. yinede sen bilirsin ama..

mavis_61 mavis_61 canım hayırlı olsun şimdiden inşallahhh Rabbim nasip etmiştir bizim batlar yakın seninle senin ciktiysa benim de çıkar mi ki teste senin yumurtlama günü ne zamandi
canım sana dicektim test yap diyede göremedimm.. evet yakın sendede çıkabilir test yap istersen.. benim yumurtlama günün 22 kasımdı.

Ben bu ay jeli kullandım hemde dojtora gittim gün yumurta catlamis dedi aksma eşim dedi bunun zimbirtisiyla iki saat uğraşmaya kendi şeyini ucuna ax sürdü öyle ilişkiye girdik 1 kere kullandım ondan 3 gün önce gitmiştim bide 2 gün sonra dahada bu ay bişe yok

Ben bu ay jeli kullandım hemde dojtora gittim gün yumurta catlamis dedi aksma eşim dedi bunun zimbirtisiyla iki saat uğraşmaya kendi şeyini ucuna ax sürdü öyle ilişkiye girdik 1 kere kullandım ondan 3 gün önce gitmiştim bide 2 gün sonra dahada bu ay bişe yok
anam kiz ise yaramis demek jell:KK76:

X