Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Bu karı presede yeni bir boyut getirmiş bence faydası olur kız spermler hızla gider işte aman ne bilem kullanmadım bilmiyorum ama bu mine herşeyi dener yapar bi bakmışın 3uz gebelik beklenir yani
zaten bu ay cift tarafli yumurtladim kuzumm eger tuttuysaa ikizz bekliorm vallahiii

Bu karı presede yeni bir boyut getirmiş bence faydası olur kız spermler hızla gider işte aman ne bilem kullanmadım bilmiyorum ama bu mine herşeyi dener yapar bi bakmışın 3uz gebelik beklenir yani
Bu performans la ben çoğul gebelik bekliyorum zaten

Ben gidiyom size daldım kahvaltı yiyemedim zıkkımlanim hele netim yuk kocanın şirket hattına n paketini kullanıyordum işe gitcek brzdan giremeyebilirim netin faturasını öder inşallah yoksa bunalıma girerim iyice evde opuyorum sizleri bebikolarım

Kiz sen hamilesin heralde. Hadi inşallah
AY İNŞALLAH COK TUAFIM YA ŞU ALTIN KELEBEK ÖDÜLÜNÜ İZLİYODUM ORDA COCUK ÖDÜL ALDI AĞLADI DAYANAMADIM ARKASINDAN HEMENAGLADIM DUNDE EŞKİYA FİLMİNİ İZLİYODUM ORDA KARIYI POLİSLER GÖTÜRÜYO KADIN COCUKLARINA SARILINCA AGLADIM SIMDI GENE AGLADIM BU AY COK TUAFIM BEN YA ANLAMADIM GİTTİ

kızlar ben şuan şok şok kabız olmuşum idrarda yanma afedersiniz ağızdan ikide bir gaz çıkarma çok heycan yaptım sanırımm allahım nolur gül yüzüme yalvarırım herkesın kucağını boş bırakma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…