Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

ulaa bunun elinde sutyen var mis onu salliomuss ben beyaz bayrak sallio sanmistimm yakindan baktiydim sutyenmis

Canlarım netim yok haber veremedim bizim bgn dr kontrolümüz vardı minnak ve ben iyiyiz şukur bebişim haftasıyla uyumlu kesemizde var ama tek kese :) 2 bebiş yok yani kalp atışımız oluşmamış henüz brz kesemizde kanama vsr sma minimum ddi dr sıkıntı değil oluyor genelde dedi ağır iş yasak tospiki kaldırmak yasak 10 gün sonra kontrol var inşallah hayırlı haberler alırız kendinize iyi bakın iyi akşamlar hepinize

Canım sen ayın kaçında yumurtladın Döllenme hangi gün oldu sence

deneyim diorm esimde deneyelim dioo ama off korkuommm hadi sagliksiz olan dollenirseee
Asagidaki yazıyı başka çok eski bir topikte buldum bir oku istersen
eczaneden 5lik enjektör aldım bir kaç tane artık her ay bunu deneyecektim çünkü.
neyse ilişki sonrası spermleri temiz bir şeye akıttık yani içeri olmayacak ben temiz olsun diye cay bardagı kullandım bardak veya artık neyse akıttıgınız şeyin içinden enjektörün iğne kısmını çıkartın ve enjektöre çekin belinizi yukarı kaldırın ( spor hareketi vardır ya bisiklet çevirme hareketi belden yukarıya kaldırırz o sekilde) ben belımı yatagın basına dayadım belden aşağım tamamen yukardayken enjektörü sonuna kadar çektim zaten full dolması ımkansız neyse atıyorum yarım doldu gerısinide enjektörü sonuna kadar çekin hava dolsun ki bir kerede bastıgınızda havayla bırlıkte ılerı gıtsın ıyıce.enjektörü iyice yerlestırdıkten sonra bır kerede bastım spermlerı ıcerıye gönderdim ve o pozısyonda 15 dakıka bekledım bacaklarım yukarıda sonrada yavasca uzandım ayaga kalkmadım.sabah ezanından oncede dusunuzu alın.bu sadece sansı yuksek derecede arttırmak ıcın buldugum bı yontem. bu yontemıde yumurtlama tarıhlerımde uguladım yanı atıyorum yumurtlama tarıhınız ınternetten bakın mesela ayın 10 u ile 14 ü arası görünüyorsa ayın 8nde baslayın 8-10-12-14-16 şeklinde yapın ıkı gun arayla bu yontemı yapın yumurtlama tarıhınden 2 gun onceden baslayıp 2 gun sonrasında bıtırmıs olacaksınız.daha sonra gebelıgınızın olup olmadıgını ogrenene kadar ılıskıye gırmeyın fazla. ben bu sekılde hamıle kaldım ve ıkı uc arkadasımada anlattım onlarda bu sekılde hamıle kaldılar. ben evlat hasretıyle bırde evlat kaybetmısken bu yontemle hamıle kaldım dilerim yardımcı olmusumdur.

Yok kuzum alttan bakmıyor baksam kalp atışı duyulurdu ama risk sevmiyorum dr um karından baktık kız çok heyecanlandım he :) ilk bebek gibi oldum

Canım sen ayın kaçında yumurtladın Döllenme hangi gün oldu sence
Tam 10 kasım yumurtladım cnm o gece kalmışım öyle dedi erken döllenme birde çok sevindiğim bşy oldu dr un makinesi süper her gittiğimde detaylı bakıcak 4d de var benim bir kaybım olduğu için özel ilgilencek işte brzkesede kanama var ama onuda sorun etmedi tabi ben ettim mi ettimm korkuyorum açıkçası

Sen bizden 2 veya 3 gün önce yumurtlamissin canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…