Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Bat listesi.

Eklentiler

• 1448993819632820598028.jpg
    1448993819632820598028.jpg
    35 KB · Görüntüleme: 40
deneyim diorm esimde deneyelim dioo ama off korkuommm hadi sagliksiz olan dollenirseee:KK17:
bi siringaa sokmadigim kaldiydii:KK62: bu tar seylerden fobisi olan benn once doktora giderekk korkumu yenip presedle tanistim onu da yaptimm simdide bu insanin korktugu sey basina gelirmis yaa eyy Allhimm denemedigim sey kalmadi bu ay nasip et ne olurr:anneadayı:

yaaa iliskiyee girmekkk istemiomm artikkk öldum bittim yaaa her yerim agriooo valla esimde dioki bugunu de atlatalim 1 hafta 10 gun peris yapalim dio o dereceee bunaldik :KK62:
:oops::oops::oops: anlıyorum seni kuzumda bugünden sonra iliskinin oek önemi yok zaten. .... yuzdun yuzdun kuyruguna geldin son gün. Okadar dayandi niz 1gunmu dayanamiyacaksiniz cilve yap kocisine tut elinden dogal yolla yap kuzum :KK15:

Herkes şey diyor işte takmazsan hamile kalırsın ben buna inanmyorum zaten henüz okuduğum için kafama takmaya fırsat kalmıyor arkadaşım ise evlenmeden önce tüm tahlilleri yaptırdı.Hatta düğünde bile sence ilk denemede hamile kalırmıyım diye sordu.Sonuç ev görmeye gittiğimizde hamile olduğunu öğrendik.İlk geceden hamile kalmış

Minesuu Minesuu ewet çok can sıkıcı bi durumm bunalıo insann.. Soğuyo resmen ama bi kerecikten bişey olmaz ... Son kez topla gucunu ve hallet şubişi.. Hadi sana guveniyoruzzz:KK20:

Herkes şey diyor işte takmazsan hamile kalırsın ben buna inanmyorum zaten henüz okuduğum için kafama takmaya fırsat kalmıyor arkadaşım ise evlenmeden önce tüm tahlilleri yaptırdı.Hatta düğünde bile sence ilk denemede hamile kalırmıyım diye sordu.Sonuç ev görmeye gittiğimizde hamile olduğunu öğrendik.İlk geceden hamile kalmış
Yuhhh ... Öle olanlarda var işte belkide buda bizim imtihanımızdır.. Sabreteliyizz dua ilee..

X