Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Bu arada şu hamilelik takviminde 5 haftalık diyor son adetime göre ay Nasıl düzelecek ben daha 3 haftalık falanım

kılzlar benım göbeğimin altı afedersiniz üst tarafı böle hafif sertleşmiş birde sol kağıgım cok atıyor

Kız sen baya erken öğrendin ozaman , öyleyse degerin normal kuzum
aynen altaylimm a katiliorm cok cok erken ogrendinizzz yaa valla sans iste. bu durumda kotu bi yandan cunku kan sonucu dusuk cikio akli karisio insanin. kiz daha cok yeni senin durumunda olanlar hala bekliodurr 1 hafta gecsin de kan verim die degerin gayet iyi senin sanci oluomuss zateennn bi kac haftaya gecermis batma baslarmiss o da gecermis kasilmalar baslarmiss oda gecermiss dogum sancisi baslrmiss ssonra daa surprizzzzz sen icini ferah tut MissMervee

Son düzenleme:
umutlanma bencee kotuye hazirla kendinii ki iyi oluncaa supriz olsun. ama iyiye hazirlioruz kirmiziyi gorunce darma duman oluyoruz hakkimizda hayirlisi
HEP İYİ DÜŞÜNÜYOZ< KÖTÜ ARTIK BİŞE DÜŞÜNMİCEMM ASLINDA BU AY PEK BISEDE YAPMADIM GUNUDE KACIRDIM AMA 2 GUNDUR BATMALAR BEL AGRISI FALAN HEYCAN YAPIO İNSAN AMA BU AYDA BI CACIK YOK B ENDE

Evet ya size tavsiyem sakın erken öğrenmeyin sonra böyle oluyor işte bi stres bi stres yani

Kız ben 26 diye hesaplamıştım :) o yüzden öyle telaşlandım ama 28 de olabilir yani benim kesin hamile kaldığım tarih 12 kasım yani o gün yumurtlamışım
sendemi 16. gun yumurtladin ??? altaylimm da 16. gun yumurtladiydi. aa ben dee 16. gun yunurtladimm gii bana dua edin gadanizi aliyimkayseri moduna bagladim gadalarinizi alam nann

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…