Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

evet benim bugun 9.günüm erken bi kaç gün sonra bakarım.. saol canım benimm.. sende yumurtladın hee..tutar inşallahhh...
evet cnmm yumurtalarinin uzerine kapanan tavuk modundayim 3tane corap giydim.kendi sicak tutmam gerekk tavuklar bosunaa gurka yatmior

suan kabaca aklımda ıstersen testlerı bakar bulur yazarım.oncelıkle baktık cocuk olmuyor hastaneye gttık spermıogram elle muane vs yapıldı esıme ılerı hız yuzde 15 cıktı sayı ıse yanılmıyorsam 125 mılyon cıvarı ıdı...morfolojı ıse 2 ıdı.dr bı kac ılac yazdı 6 ay snra gel dedı.....bebek olmayınca baska dr a gttık oda aynısını yaptı dırekt varıkosel dedı ılerı hız ıse 1 cıktı...esım hemen amelıyat oldu....amelıyattan 3 ay sonra ılk testı ıstıyolar dr buarada varıkosel olup kısır olanda var...cocugu olduktan sonra varıkoselı olanda var amelıyat olup cocugu olanda var...suan kı sartlarda sıze engel varıkosel dedı...1 yıl olmazsa baska sebebler arastırılır dedı....tabı ben tam bırıncı yılında hamıle kaldım.....neyse amelıyat sonrası ılk testlerde sayı bıraz daha yukseldı morfolojı 4 e yukseldı ılerı hız ıse 0 da kaldı...halada 0...tabıkı rabbımın mucızesı ben demekkı 0 hız ıle hamıle kaldım dustu......morfolojımız ıse 1 e dusmus suan....sebeb ne bılemıyoruz esım tetkrar vıtamın kullanıyo.....tup bebekte tabı bu so nuclar onemlı dedıl dr oyle dedı.....tup bebekte kımyasal gebelık oldu....yanı amelıyat ıcın esıme yuzde 90 basarılı dıyolar ama ben hala anlamıs deılım nasıl basarı bu......sızın yuzde 17 ıyı vıtamın vs kullanarak olacak seyler....ben suan dr yazdıgı ılacları kullanıyoruz ayrıca esıme kecıboynuzuna baslıcam caksır suyuna baslattım bı de bı macun tarıfı var onu yapıcam hepımıze gecmıs olsun

canimmmm bizim ki baslangic asamasindaaa hala doktor olur dedi bize bakk ari sutlu polenli bal yedir kocana her gun bir cay kasigi asiri faydasini gorursunuz spermlerin hareketini sayisini artiriyor bide keci boynuzu kuru uygulayin ben keci biynuzunu uygulamadim. ari sutlu bal yediriyorum her gun bi de bu ay preseed kullandim hareketi az olanlar icin cok iyi bi jel. benim prolaktin 29 cikti belki de 5 aydir bu hormondan olmadk baska hic sorunum yok.prolaktin icin ilac kullaniorm bakalim bu ay olack.mi cok mrk ediorm vallahi. insallah sizon de olur. bazi topiklerde okudim ameliyattan sonra da degisen bisiy olmamis bazilarinda. oyuzden esimi bekletiorm ben cunku sayimiz cok kotu degil ve dogal yontemlerle artirilabilir. Bekliczz baska caremiz yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…