Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Kızlar aklıma bir sey geldi merak içindeyim. Diyelim ki yumurtlama günü bugün ama sen dün gece ilişki yasadin sprem ler 24 saat yaşıyorsa dün ku ilişki bugünkü yumurtlamaya etkisi olur mu ne dersiniz
Cnm olur etkisi spermler 2gun yasiyo. Bide yumurtlama gununden once iliskiye grip hamila kalan cok var topiclerde yaziyolar ya.

Canım seni niye sevmeyelim öğrensen sen sevineceksin ama varsa zaten belli olur ki yoksa adet günü de yapsan çıkmıyor ki geçen ay ben yaşadım
Aaa sen gecen ay test yapmismiydin hic hatirlayamadim cnm.. ya kuzum insan cok tedirgin oluyo inanki.. boyle icimden bi his pozitifi gorcemi soyluyo ama bi his de bu ay da olmuycak diyo. Sen de yasadin biliyosun. Ama iste hayirlisi napayim, haftasonu test yaparim zaten ptesi bat...

kizz varsaa cikio zaten 10. gun kendini belli edio. deli etme ula bizi yap su testiii ne inat karisin sen Annesiym bir sen iki yeter daaa

Kızz çiçek kokusu kalk çabk yap şu testi anaa kaçç qündür bi ikna edemedik hade bakem bekliyozz

Heyttt beenn qeldim halvetteeenn çıktımda qeldim Ayaklarımı diktim size yazıyorm bak annecim bunlar senin teyzolarıınn Meraba de
kizz valla az terbiyeli olak valla diskalifiye olacazz rtuk baba verck cezamizi Allahtan yazilarimm disari kapali benimmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…