Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

cicekkokusu gğzelim napıyon sesin çıkmıyor dört günün kaldı kız test yap artık bende ne inat varmış abooo taş olsa çatlardı
Cnm mervisim.. benim de bir test yapasim geldi ki sorma.. dun asiri bel agrim vardi hatta butun gun agridi ve eve gelince hic bisey yapamadim yattim sadece bel agrisindan. Regl olmadan bu kadar cok agrimazdi.. bi de midem iyi degil gibi geliyo belki husnukuruntu yapiyo olabilirim ama sanki midem arada bulaniyo yerinden kalkiyo gibi hissediyorum.. ctesi sabah test yapayim diyorum ilk idrarlan.. dogru demi?
Bide bide, sennn altaylimm ve @gvn1907 bisey sorcmmm, sizin test yapip coft cizgiyi gordugunuz gun yumurtlamadan sonraki kacinci gundu ya da battan onceki kacinci gundu acaba :)

Kıyamaamm cnm bu ay sende saqlıklı bi qebelik haberi verirsin İnşallah bize.
Sende atılaydın kıızz bende hamileyim diye

Kiz mavisss var ya biz simdi cocuk istiyoz ya hep cevremizi hamisler sariyo. Benim de oyle bi seminere gidiom yanima hamid oturuo, yillaaaardir gittigim kuafor diyo ki bana ben hamileyim, kuzenim diyo 2.ye hamileyim. Hepsi bu ay icinde oldu!!!! Allahim sabrimi mi siniyosun nolur beni disarda birakma bana da nasip et diye en cok bunay dua ettim heralde

Kızz sen nerelerdesin iki qündür bi qörünüyon bi kayboluyon bi test yap artık seninde hamiş haberini alalım

canım belki söylemişsindir de hatırlamıyorum sen ne zamandır istion bebişş..
Cnmm cok degil aslinda bakarsan, 3.ay bu ay.. ama bahsettigim cevre baskisi sanki 3 yil gibi hissettiriyo keske baska bi sehirde baska bi ortamda baska insanlarla yasasaymisim diyom hep o derece...

Ben battan 5 gün önce yaptık güzelim sen geç bile kaldın illa sabah idrarı olmasına gerek yok ben ilk testimi sabah olmadan yapmıştım :))) heöen silik çizgi çıkıyor zaten

Cnmm cok degil aslinda bakarsan, 3.ay bu ay.. ama bahsettigim cevre baskisi sanki 3 yil gibi hissettiriyo keske baska bi sehird3 baska bi ortamda baska insanlarla yasasaymisim diyom hep o derece...
hmmm.. herkeste var o canım benim yaa.. bi bakıon hiç muhattap olmadığın insan bile soruyor.. iyi öle çok olmamış.. tutturamamışsındır.. sıkıntı etme..

Ben battan 5 gün önce yaptık güzelim sen geç bile kaldın illa sabah idrarı olmasına gerek yok ben ilk testimi sabah olmadan yapmıştım :))) heöen silik çizgi çıkıyor zaten
Yaaa ben ctesi sabahi beklicem esim de geldi demin dedi ki sen hep ovu testi yapion hic gebelik yapmion dedi sanki cok anliyoms gibi dedim haftasonu yapariz falan dedim oyle yani :))) cnm hemen cikio silik cizgi diyon da cikmazsa napcam o zaman : (

Yaaa ben ctesi sabahi beklicem esim de geldi demin dedi ki sen hep ovu testi yapion hic gebelik yapmion dedi sanki cok anliyoms gibi dedim haftasonu yapariz falan dedim oyle yani :))) cnm hemen cikio silik cizgi diyon da cikmazsa napcam o zaman : (
O zman gününe var oluyor demek kuzum. Bu belirtilerin varken neden yapmayasın ki bak altaylimm yaptı şimdi Nasıl Mutlu :) az bizi dinle inanıyorjm ben sana

Canım ben ilk testi yumurtlama dan 11 gun sonra yaptim yani adetten 3 Gün once silik cift cizgi cikti

Deqildir İnşallah pozitiftir ama negatifse bile üzülmek pes etmek yok bebeqm çalışmalara hep devam bu ay deqilse öbür ay
Bise dicem, simdi mesela mavis gvn minesu tubis falan diyoz siz de bana cicek dionuz ya bazen, sana ne dicez kiz?
Hatta merveler var bide unutmusum ekliyorum suan:)
Nasıl bana ne dicenz qıı anlamadm? :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…