Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Süte erken değil mi ya
Canım benim bu yasima kadar göğüs hassasiyeti yada agrisi bilmezdim âdet zamani bile hic birsey olmazdi. Taki bu duruma kadar uçları cok acıyor koyu olan kisimlar genislemis ve şişmiş birde böyle üstünde birsey oluşmuş gibi bende bugün dikkat ettim ama acısı birkacgun dur var

Ahaaa yumurtluyoommm herhaalll sol kasıqıma aqrı qirmeye başladı

Bende ya dün göğüs ucumun altını elledim böyle bi sertleşmiş sanki bi şey var uyuşuk gibi

Benle barışmak istemeyenle benmi barışcam ben surat asıyom diye oda surat asıyo kendi bilir buqnle yarnı var bi oldu oldu olmassa adet olana kadar avcunu yalaarr
kizz bebe yapcaksinizzzzz olmaz oyle. zatn varya yumurtlama gelince imsann tutusuo bi engel cikmasin diyee yoksa umrumuzda olmaz ama yapma boyle kizimmm yumurtlamani kacirma

Benle barışmak istemeyenle benmi barışcam ben surat asıyom diye oda surat asıyo kendi bilir buqnle yarnı var bi oldu oldu olmassa adet olana kadar avcunu yalaarr
Aklıma bşy getirdin kız ne güldüm :) ilk oğlanda testi getirtmişim günlerce yaptım koyulaşmıyor umudu kesmiştim gece kavga ettik kocayla kustuk sabah kalktım testi yaptım koyu iki çizgi anam adamlads konuşmuyos ben gittim valla gururumu ayaklar altına aldım bu sıpa bnm sayeme oldu yoksa ana rahmine dusemeyecekti

kizz bebe yapcaksinizzzzz olmaz oyle. zatn varya yumurtlama gelince imsann tutusuo bi engel cikmasin diyee yoksa umrumuzda olmaz ama yapma boyle kizimmm yumurtlamani kacirma
Nörim anam sırf onun içinde yapışamam yaa artk Allah kerim zamanın akışına baqlı :d

Nasl barıştn qııı hahahaa ayy seninki daha komik kesn yumurtladıqınıda biliyomuşun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…