Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Sendekilerin aynisini yasadim bende

bu ateslenmek nasil bisiy hic yasamadim yahuuu
Eşinin sorunu düzeldikten sonra yaşarsn cnm merak etme illa onu yaşayarak hamile kalma diye bişede yok ztn
Gerçek bş durum ama varya kadının en istekli olduğu gün gebe kalması söz konusuymuş nette de yazıyor kız hadi inş ateş iyi zaman vurmuştur
Adetimin 10. Günü oluyo cnm benm adetmde 5 qün önceden qeldiqini hesap edersek belki tutturmuşumdur akıntım çoktu o qün ama kasık aqrım yoktu

5 gun once bana bisiyler olmustu ikindefa olmustu o gunn cocuk devreye girince bize bisiy oluo yaa. amannn

bugun 12. gunum yunurtlamadim dahaaa cok seviniorm yumurtam iyice gelisip catlickk altaylimm sevin kizz ne guzell isteee Allah bir isterken 2 verdii daha ne

5 gun once bana bisiyler olmustu ikindefa olmustu o gunn cocuk devreye girince bize bisiy oluo yaa. amannn
Hee diyodun o qün sömürdüm adamı diye nereye yaşamadın bizii mi yiyon ahaa o qün yaşadıqınn ataşlanmaa şekerimm

heee ama bi film vardi erotik sahne koymuslar ondan sonra biyle olduydum Allahim yarabim yaa her haltiyaziom esim gorse...
Amaann eşlerimiz qörse s.çarız ztn
Sen bundan sonra hep o sahnelerden aç üstüruplusundan izleyn özelliklede yumurtlama qününde

msj gelio zatenn balim kiz belki de gec yumurtlucann
Ayy ne bilim yaa hiç böyle olmadm daha ben hep adet bitimnden sonra kasıklarmda aqrı olurdu olmadı bu ay demekki qeç yumurtlicam ama qeç yumurtlarsam adetim qecikir ben eşime doqum qününde süpriz yapamamm hemdr iyice ümitlenirim adet qecikirse qecikmesn yaa bu ayy eşimin doqum qününden biqün önce olcaksam olim İnşallah olmamda biqün önceden öqrenir hayalimdeki süprizi yaparm kocişime çok istiyorm valla

olsun kizz gecikmis dogum gunu suprizi olurr ne olck :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…