Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Canim bazen yumurta catladini koyu akinti yada kanli akinti gelirmiş. Buda cok iyi birseymis çatır çatır catlamis yani. Benden daha evvel birkaç kez kanlı akıntı gelmisti ovulasyon zamani korkmustum doktora gittim hersey cok iyi demişti hatta o gelen siviyida incelefi test etti mikrobik hicbirsey yok demisti

amh a baktım o hormon yumurta sayısını belirlemede fln etkili oluyormuş galiba ben öyle anladım.. yani bizim sıkıntımız o değilki döllenme oluyor ancak sağlıklı olmadığı için vucüt dışarı atıyor..

BENDE KAN YOK AMA SARI BAYA BOL HER LAVABODA UZAYAN BISE BOLE ILK DEFA BU AY OLDU BOYLE BISE

BAKALIM CANIM BU GİTTİĞİM DOKTOR EN FAZLA 6 AY VERDI BU 6 AYDA HAMILE KALCAN DEDI GERCEKTEN ISINI SEVEREK YAPAN DOKTOR BEYNIMDEKI BÜTÜN OLUMSUZ SEYLERİ SÖKÜP ALDI

BENDE KAN YOK AMA SARI BAYA BOL HER LAVABODA UZAYAN BISE BOLE ILK DEFA BU AY OLDU BOYLE BISE
Tamam yazimin en başında dedim zaten kuzum. Kimilerinde koyu akinti yada kanli akinti olabilirmis yumurtlama zamani diye. Sendeki koyu olmus. Bende kanliydi. Ve sadece bu yaşıma kadar 2 kez basima geldi. Normalmis bu. Zaten doktorunda birsey yok demis. Korkma yani

BU AYDAN COK UMUTUSUZUM HEM YUMURTLAMA GUNU KAÇIRDIM HEM ERKEN YUMURTLADIM BENDE ANLAMADIM AMA INSALLAH BIGUN HAMILE KALIRIMDA BURDAKI HERKESE BENDE NELER NELER YASADIM YAZARIM

Sabırr bebişiimmm sabıırrr keçiboynuzunu yapıyn demi. İlaç flnda içirme cnm belki qebeliqi o an enqeller türk kahvesi yap içir ilişkiden yarım saat öncede
turk kahvesiiiiiiiiiii unutmustummmmm sagol hatirlattigin icin anammm bidenesinn

polib neymiss yaa bi o eksiktiii sen bunlari dusunmee yaaa insallah oyle bisiy cikmazda hamislik haberini alirisin doktor nasil supelendi ki cnm muayene mi etti ??

cnm kadinda mi genetik testlere bakiolar nasil bakiolar nerden anlasiliooo hamis oadan once mi bakiolar cok soru sordum

cnm kadinda mi genetik testlere bakiolar nasil bakiolar nerden anlasiliooo hamis oadan once mi bakiolar cok soru sordum
ewet kandan bakılıyormuşş.ben geçende tanıdık bi doktoru ziyarete gittim durumumu anlattım bu ayda dene olmazsa bi dahaki ay eşininde seninde kan testine bakalım dedi. kromozom sayısı fazla olabiliyormuş.. hatta ben dedimki kromozom sayısı fazla olunca zaten kişi de rahatsız olmuyor mu dedim yani zihinsel engelli fln oluo ya hyr dedi geçen gün birinin öle çıkmış.. işte yada mutasyona uğramış genler olabiliyor.. bakalım bu ayda kimyasal geçirirsem gideceğim..

alla allah ben sormustum oyle bisiy demedi doktor. hamis olunca bakilir onlara dedi. kardesim hem zihinsel hem isitme engelli benim de ben de oyuzden baktiram demistim. doktor manyakmisiniz siz hamis.olmadan bakilir mi bunlara dedi. kac tane doktora gittim oyle soyledi. ayrica hamisken amniosentez falan yapilio isteyenlere onda hepsj cikio zihinsel isitme ne varsa ben onu yaptircm hamis olursam insallah..

turk kahvesiiiiiiiiiii unutmustummmmm sagol hatirlattigin icin anammm bidenesinn
Ne demekk cancazım

Kıızllaaarre bidee teyzem söyledi iki aydır çok tuvalete qidiyorm teyze tahret almaktan bıktım valla napim dedm iltihap fln olabilir sütü kaynat onun buharına otur dedi iyi qeliyomş iltihaptan fln şüpeniz varsa deneyin bi zararı yok ztn iyi qeliyomş içimizi temizliyomş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…