Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

şeyde yapabilirsin öncesinde kocanı bi kıvama getir.. yani istesin ilişkiyi iyicee.. iyice kıvama gelince de jeli sıktır içine devam edin sonraa.. erkekler stres yapıo biliom bende yaşadım bu ay..
valla o beni kivama getircene ben getiriom hep deli olcm bu durumaa yaa. cnmm oyle yapinca da ereksiyon kaybi yasio varikoseli var bide o etkilio. Allaha siginiorm napsam acaba bi ilac vardi aklima gelmedi ondan mi icirsem bu streste beni yedi bitirdi. zaten bu ay oldu oldu olmadi ne ovu testi ne presed ugrasmicm aman yeter bunalima girdim yaaaaa akisina birakcm

anladım canımm.. ben denedim resmen eşime bugün yumurtlama günüm dediğimde strese giriodu olmuyordu normal zamanlarda hiç sıkıntımız olmuodu hatta bazen ben yeter artık fln diodum.. onlarda stres yapıyorlarr.. geçen ay yumurtlama günümü bilerek yanlış söyledim eşime hiç sıkıntı olmadı. üzülme sende Rabbim istedimi öylede bir oluyor ki.. bol bol dua et.. eşinlede bu konuyla ilgili konuşma konuştukça daha da stres yapıyorlar.. kendin kendine sıksan jelide yatakta kalkmadan eşini çağırsan hiç bişey yokmuş gibi olurmuki acaba? ayağa kalkarsan akabilir.

evet cnmm moral veriorm ben ona sonra ben iceri gecip agliorm icime atiorm cocuk icin degil uzerimde tasiyamicm bu yuk var sanki sorunluluk. cocuk dusunene kadar hic biyle degildi bi gecen ay boyle oldu. ben ona herkes 1 hafta falan kullanmis bu jeli bizde kullanalim daha yumurtlamadim diyim bakem ne olck cok dua ediorm Allahim bizide saglikli bebek sahibi olanlardan eglesin

aminnn canımm aminnnn... hadi bakalım bi deneyin.. şey de bide bari önceden yapılması daha iyimiş de vücut o sıvıya alışması için fln de inansın iyice.. onlar ne çakall annlıyorlar

kılzar benm carsambadan berı koyu akıntım var cok bole doktor dedı ıltıhap degıl c tesı yumurtan catlamıs dedı ve hala devam edıyor bu akıntı acaba hala yumurtluyomuyum ben anlamadım dun ılıskı gırdım bugunde girimi bilemiom emin olamadım şimdi

iki günde bir dewam et.. sende kimyasal geçirmiştin dimi.. ben bilerek hergün yapmıom spermer kaliteli olsun diye iki günde bir.. sonra kimyasal olabilio diye..

aminnn canımm aminnnn... hadi bakalım bi deneyin.. şey de bide bari önceden yapılması daha iyimiş de vücut o sıvıya alışması için fln de inansın iyice.. onlar ne çakall annlıyorlar
aynen cnmmm aynen mantikli tesekkur ederimmm sende kisa zamanda hamis olursun insallah. benimle ilgilendigin icin tesekkur ederim

cnm sen gun asiri yapmaya devam et 3 gun gecmis zaten artik yumurtlamassin. akinti olabilir

iki günde bir dewam et.. sende kimyasal geçirmiştin dimi.. ben bilerek hergün yapmıom spermer kaliteli olsun diye iki günde bir.. sonra kimyasal olabilio diye..
BU SEFER DE OLMASA RAHİM FİLMİ BİRDE AMH DİE BIR TEST VAR ONA BAKTIRCAM ADETTEN HEMEN SONRA BAKALIM NE OLUCAK KORKUYORUM O POLİB DENEN ŞEY BENDE CIKICAK DIE INSALLAH CIKMAZ EGER POLİB CIKARSA BEBEĞİ TUTUNDURMUYOMUS TUPLRE SPERM ZOR GIDIOMUS HAMILE OLAN VARSADA %80 DÜŞÜK YAPIOMUS ONA KAFAM TAKILCI BENIMDE

amh ne bilmiyorum da genetik testlere bakıolar bildiğim kadarıyla kromozal bozukluk var mı diye.. bide eşinde gitsin biz öyle yapıcazz sorun onla alakalı da olabilir yani.. ama senin dediğini ilk defa duydum aklımda bulunsun bakalım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…