Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Canım işte ben tam kullncaktim dojtor çatlamış dedi ne ara olduysa dün kullandım bugün yine yarın yine daha yok en son 10 kasm adet oldum cnm ya 3 gün sürdü 7 gün olurdu normelde
cnmmm sen bugun ovu testi yaptin mi doktotr catlamis demis haa ovu testi yapmaya baslamismiydin. ben de gecen ay 11. gunde yunurtladim 27. gunumdede adetim geldi hayatimda ilk defa yaa ama ovu testlerim hic cift cizgi olmadi

cnmmm sen bugun ovu testi yaptin mi doktotr catlamis demis haa ovu testi yapmaya baslamismiydin. ben de gecen ay 11. gunde yunurtladim 27. gunumdede adetim geldi hayatimda ilk defa yaa ama ovu testlerim hic cift cizgi olmadi
Canım ben 5 gündür yapiyom hiç silim te olsa çizgi çıkmadı ama doktor ultrason da gösterdi bak catlamis diye anlamadım bende bu ay adetim kısa sürdü diyemi bole oldum acaba

Canım ben 5 gündür yapiyom hiç silim te olsa çizgi çıkmadı ama doktor ultrason da gösterdi bak catlamis diye anlamadım bende bu ay adetim kısa sürdü diyemi bole oldum acaba
cnmm erken yumurtlamada yumurta tam buyumeden catliomus oyuzden testte cikmamistir. normalde afet dongun kac. ayrica ayin 10. olsuysan bugun 13. gun nkrmal zaten yumurtlaman ? testi yaparken idrarini 3 saat falan bekletiomusun yiyip icmemen gerek belki ondandir ?????

C
Canım 28 gunde adet 15 .günde catlamis oluyor yada çatlicak ama benim çarşambaya beri arıyordu kasigim akıntı da geldi ben dedim iltihap usutttum falan umursamadim doktor dedi 1 gun olmuş catliyali yani cuma catlamis cnm bekledim cnm hemde kaç kere birde polib diye bişe varmış ondan supelendi dedi rahim filminde hersey belli olucak doktorun konuşması mua nesi herseyi içimi çok ferahlati

MissMervee tebrik ederim kuzum bu sefer daha belli Rabbim bizlerede nasip edee İnşallaahhh
Minesuu ne çok qidiyonuz bebeqim siz kayınvalidene qörümcende her qittiqinde orda maşallah ne iyi kocası varmış her istediqinde qidiyo mu öyle annesine? Zaten öyle hamilelere qıcık oluyorum

bak cnm 28 gunde bir oluyorsan 12. gun yumurtlaman gerek ve tam zamanimda yumurtlamissin tablo paylastim senin icin

Eklentiler

• Screenshot_2015-11-22-22-57-39.png
    103,7 KB · Görüntüleme: 66
kizz kocasi ic guveysi hic sormaa cocugu istanbuldan buraya getirdi isi yokk anasonda yiyip iciolarr benim esimde cok kizio bu durumaa daha neler nelerrr yaaa aman amannn . kocasi yemege geldi bunlari. kiz ne yemek bilio ne bisiy oh ne ala memlekett

kizz kocasi ic guveysi hic sormaa cocugu istanbuldan buraya getirdi isi yokk anasonda yiyip iciolarr benim esimde cok kizio bu durumaa daha neler nelerrr yaaa aman amannn . kocasi yemege geldi bunlari. kiz ne yemek bilio ne bisiy oh ne ala memlekett
O ne yaa ne kadınlar karı oluyo bizim kocalarda daha bize laf atıyo
Kendi evleri yokmu bunların oqlanın işi qücü yokmu? Ne qüzel hayat vallaa

O ne yaa ne kadınlar karı oluyo bizim kocalarda daha bize laf atıyo
Kendi evleri yokmu bunların oqlanın işi qücü yokmu? Ne qüzel hayat vallaa
oglanin isi vardida isinden edip buraya getirdi bunlarinda durumu iyi kayinbabam evlerini yapio simdi icini dayayip dosuyooo erkek tarafingic bisiy yapmio bizimkiler harbiden aptal bukadar olmaz yaaa esim cok sinirlenio bu olaylara ben sakinlestirom ne yapayim ben de onla bir olsam iyice ofkelencek. esim okadar iyiki melek gibi valla. bugun kayinvalidem esim hakkinda salatayi yemio alismasi lazim dedi ben de adam 34 yasina gelmis cocukken alistircktin dedim kisiligi karakteri oturmus sen alismaktan bahsedion dedim zamaninda egitememissin dedim kayin babamda dogru soyluo dedi ohh canima degsin. is bile yapmiorm ben onlarda kadin yaptirmio zaten esim zaten is falan yapmicksin dedi. benim de isime gelio kizi anca otursun ben niye yapiyim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…