Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Canim sorularım olacaktı doktor tavsiyesiyle mi aldın yoksa kendin mi aldin birde nerden kaca aldin
Canım doktor tavsiyesi ile degil kendim aldim eczaneden ben yurtdışinda yaşıyorum buradaki fiyatlar TR den farkli. TR de eczanelerde 125 tl internet de 110 tl sanirim. Minesuu internetten aldı ama daha ovulasyon gunu gelmediği icin kullanmadi sanirim. Doktorlar ın önerdiği bir ürün merak etme bende almadan önce çok arastirdim. Buradaki saglik sistemi Türkiye deki gibi degil o yüzden doktora sormadim bile. Sorsam 1 yıl normal yoldan deneyin diyecek boşa zaman kaybı bence. Düşün adetin gecikince Beta hcg testi bile yapmiyorlar illa ultrason da keseyi görcek o ana kadar hep beklemek zorundasın. Preseed ile hamile kalan cok bu arada mutlaka sende okumussundur. Başka aklına takılan bir şey olursa cvp larim canim

Evet canım okudum sayfasında ki başarı Hikayelerini çok var Yeni çıkmış üründe değil bir kac senelik var güven sağladı bana benim tam ovulasyon günleri bu günlere yetisemeyecek siparis versem de illa bu günlerde mi oluyor normal günlerde olmaz mi

Sanırım ben de soldan yumurladım hala da sol kasığıma bir şeyler oluyor anlamlandıramıyorum :) kızlar bide bende aşırı şişkinlik var bi de sol kasığım seğiriyor
Benimde günüme 5 gün var aynı şeyleri bende hissediyorum bu ay ayyyyyy amaaan inşaallah hamileyizzzzzz bu ayyyy

cnm siparisle hemen ertesi gun elinde 1 gun de gelio gitti gidiyor dan aldim cnmm 110 liraya. Eczanede 139 liraa

Son düzenleme:
Ben de hamile kalamıyorum ( preseedd ne? Nasıl kullanılıyor?
cnmm spermleri daha hizli hala getirerek yumurtaya gitmesini sagliyo. 9 tane tupu var vajinanin icine enjekte ediosun yumurtlama gunlerinde sadece iliskiden 15 dakika once. ph cok yuksek spermlere zarar vermio aksine kuvvetlendiriyor. okudum cok arastirdim ben de spermi az olan bile hamile kalmis bu jelle

Cnm 1 gunde elinde olur siparisten sonra ovulasyon zamani kullanki ise yarasin amac spermin henen yumurta ya gitmesini saglamak diğer günler bir anlamı olmaz

Altaylım kız az günün kaldı meraklardayım hemde umutluyum senden hismidir nedir inş doğru çıkar

Bugün temizlik yapcam ben kayıplara karışıyorum brz fazla kmsede yuk zaten kocaları alın gezin tabi opuldunuz canlar

Altaylım kız az günün kaldı meraklardayım hemde umutluyum senden hismidir nedir inş doğru çıkar
aynen cnmmm ben de umutluyum altaylimm dan ama cok ta dile getirmek istemiorm insann acaba hisleri dogru cikarmi falan diye umutlaniyo :)) sonra Allah korusun olmaz falan kizi umutlandirdigimzla kalmaktan korkuorm

Bende yarın bir daha test yapıcam ay çıkmaz diye bir korkuyorum. Psikolojim bozuldu ya bu test bozuksa falan demeye başladım

Kız belki de hamişsin test yap hadiiii mrklandırma bizi
İnşaallah yarın görümcemle aile hekimine gidip kan testi yapcam varsa kanda çıkar mı ?bi yanımda diyor gitme hamile değilsem üzülürüm adet sivilcem gelmedi bu ay ama bilmiyorum ki,,,dua edin allah rızası için

Bende yarın bir daha test yapıcam ay çıkmaz diye bir korkuyorum. Psikolojim bozuldu ya bu test bozuksa falan demeye başladım
Hiç üzme kendini cancannn bak gör rabbim vermiş sana mucizenin en güzelini şükret uzan dinlen bacaklarını havaya dik çalışma uzan dinlenme hiç kuşkun olmasın rabbim verdi sana,adetine kaç gün kala test yaptın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…