Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

@Annesiym beybisi sen nasılsın bu sabah
Ben buqün bi mide bulantısıyla kalktım sormayın annem kahvaltı hazırlarken evi kokutmuş biraz onun kokuları vurdu adet daha yeni bitmese kıllanırdım yani öyle diyim bide yerimden kalkınca çok başım dönüyo kansızlık var bende o yapıyo heralde. Akıntıyada devam cnm adet qibi akıntı oluyo

Kaç gun var senin bat a canım

Sen kan ilacı başla kansızlıkta gebeliği engelliyor ferro sanol al sana eczaneden değerler yükselsin olası gebelikte sorun yaşama çok bebek kansızlıktan tutunamıyor rahime

İnşallaahhh canımmm ama benimde aralıkta belli olcakk bat 6 aralıkkk... İnşalla hepimiz hamiş olup her gunumuzu paylaşırız..doğum hazırlıklarımızı falann..

Sen kan ilacı başla kansızlıkta gebeliği engelliyor ferro sanol al sana eczaneden değerler yükselsin olası gebelikte sorun yaşama çok bebek kansızlıktan tutunamıyor rahime
Bende aşırı kansızlık var hemde folik asit eksiqiyle kansızlık var deqerinden fazla düşük sen nasıl yaşıyon demişti dr bekarkem qitmiştim. İlaç içmeyi pek sevmem düzenli içemedim hiç evliykende qitmedim ztn hiç ama durduk yerede kansızlk düzelmez qitcem en kısa zamanda belkide kansızlıktan kalamıyorm ben çünkü hiçbi sorunum yok kaç kere qittim ama hormonlara hiç baktırmadm

Off denemedigim sey kalmadi
Olmuyor olmuyor
Tam 1 yil oldu
Psikolojim bozuldu
Simdi 38 gun oldu adet olmadim Adetim cok duzenli degil zaten
Iki test yaptim cikmadi
Heveslenmek istemiyorum hep hayal kirikligi
NE olacak Bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…