Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Sanırım ben de soldan yumurladım hala da sol kasığıma bir şeyler oluyor anlamlandıramıyorum :) kızlar bide bende aşırı şişkinlik var bi de sol kasığım seğiriyor

esleriniz niye karisiyo yaa benim ki goruo bisiy demko diyemez de zaten yazdiklarimi girsende demez benim cnm sklyo burdaa ne var yani

Sanırım ben de soldan yumurladım hala da sol kasığıma bir şeyler oluyor anlamlandıramıyorum :) kızlar bide bende aşırı şişkinlik var bi de sol kasığım seğiriyor
gelir gelmez tekme atio sana istee anne ben burdayim diyee segiriyor yaa tekme o tekme :))))))

Kız bu seferde adet geçmiş ama değer düşük derler Allah korusun
Bence sen batını beklee.. Düşük fln çıkarsa değerin iki gun sonra bi daha test isticeklerr bu sefer stres yapıcann..en guzeli beklee.. Yaşayan biri olarak söylüyorumm..ben bu ay batımı bi hafta gecsın öle gidicem tabi bi haffta gecmeden adet olmazsam..ama folik asit al..

Can'ım doktor önermeden almam doğru mu ki

Aynısı bende de var cnm göbeğimin ortası atıyor sürekli ben yer arıyor diye düşünüyorum ondan bence :)yerleşiyor iyice herhalde aman ne bilim

Can'ım doktor önermeden almam doğru mu ki
Yan etkisi yok ayrıca doktorlar hemn folik asit verio benim ilk kimyasalda dr a gitmiştim keseyi gormemişti ama folikasit vermişti iki gun sonra test istemişti.. Yani belli döllenme var yoksa silik çizgi olmazdı.. Tutunsun kuvvetlensin diye dedimm.. Tabi sen istediğini yapabilirsin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…