Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Kızlar benim öyle bi akıntım oluyoki hiç olmadıqı kadar adet olurmuşum qibi bişeylerin aktıqını hissediyorm bi damla da zit qibi kan qelmiş niye bu kadar çok akıntı oluyo yaa yumurtlama olamaz daha adetten yeni çıktım

Ooo sen calismalara devammm :)))
Ovulasyon ne zaman oluyo senin cnm? Bata 18gun varsa ovulasyona 4 gun var demekki, dogru saydigina eminmisin
Eminim cnm ben saymıyorm ztn takvimim sayıyo yumurtlamada çarşamba qünü. Bu ay takvimn hesapladıqı qünden bi qün önce olmuştm hep böyle benm yaa erken oluyo adetm

Can'ım iltahap olabilir sen de yanma da olmuştu ya enfeksiyon mu kaptın acaba

Can'ım iltahap olabilir sen de yanma da olmuştu ya enfeksiyon mu kaptın acaba
Banada öyle qeliyo adetimden önceki ilişkidede çok acımıştı cnm adettn sonrada çok acıdı bide böyle aşırı akıntı. Ama buqün acıma yanma yok ilişkide oluyo yani normalde bişe yok

Göryonmu aynı adet olduqumuz halde kaç qün var aramızda yok yaa ben normal deqilim
kiz ben gunu gunu oluom da bi ay omrumde ilk kez 5 gun once oldummm. normalde dun adetim olacak neyse daha iyi oldu bu ay hemen gelir 5 gun zaman kazandim erken oldugum iyi oldu iyii heheh :))))

Annesiym neden kan geldi kusummm yaaa doktora gitsen keskeee bebegim. ben de dun den beri oluyorm sol yumurtaliga bisiy oldu egilemiorm yaa sabaha kadar 2 dk bir wc ye gittim kasildi kaldi yaaa hala oyleee

Bu ay soldan yumurtlucaksindir cnm hazirlik yapiodr yumurtalikin
ay bilmiorm cnmmm öluom ben yaa bi kerre daha soldan yumurtlamistim hatta yumurta kanamam olmustu nasil korkmstum 1 yildir solda polikistikover var dendi megersem yokmus geven ay sagdan yumurtladim bu ay soldan galiba. :)))

ay bilmiorm cnmmm öluom ben yaa bi kerre daha soldan yumurtlamistim hatta yumurta kanamam olmustu nasil korkmstum 1 yildir solda polikistikover var dendi megersem yokmus geven ay sagdan yumurtladim bu ay soldan galiba. :)))
:) geçen ay sağdan yumurtladığını nerden biliosn peki merak ettim ben hiç anlamam :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…