Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

haklisin cnm oyuzden kiyida kosede paramiz olmasi lazim ogren bunalri bak lazim oluo
Aynenn valla kıyıda köşede bulundurmak şart ben çok harcıyorm ya dışarı çıkmam yeterli deqişik bişe qörünce dayanamıyorm alıyorm böyle zamanlardada dımdızlak kalıyorm işte ben bi bahaneyle para alırım o sorn deql eczaneye qidip qizli kullanmak sorun benm için

Aynen öyle cnm ben hiç korkmam ne olursa kabulumdur yani denerim ama bu korkakk
Ozaman sen gel benim dediğini yap çabuk sonuc alırsın :) minesuu duymasın :) bi dıştan etki etmesi var bide içten direk etki etmesi var yanma varsa özellikle 3.günden sonra azalmaya başlıyor ama hemen bırakma 20 gün devam et tekrarlamasin

gizli kullanma bence anlayadabilir cnm sivi var icin de cunku. ikna etmeye bak sen benceeee icin de rahat olur. diger turlu acaba anlar mi.kizar mi diye strestn olmaz bu sefer

altaylimm bu ilaç yapıldıktan sonra ilişkide erkek anlıyomu ki eqer bişe anlaşılmıyosa ben qizli alim yapim.
Yok canım anlamıyor benimki kullanacagimi bildigi halde anlamadi. Ertesi gün kutuyu görünce odada bu ne dedi preseed sen aldinya dedim. Kullandinmi dedi ayyy evet dün kullandim anlamadinmi dedim yok dedi. Canim nasıl desem iliskiye girmeden vajinada bir islaklik baslarya hafif akıntı ayni onun gibi esinin anlaması mümkün degil. Olaki dedi icin cok ıslak sende dersin yumurtlama günüm yaklaşıyor akıntım var bukadar. Sonucta kokusu yok yapış yapış bir halide yok anlaması mümkün degil

cnm o elmayagi tupleri aciomus zeytinyaglami karistorsam tek mi kullansam kafam da deli sorular

erkek anlamio cnm icinde kalio zaten nerden bilsin gerci isin ustadina sormak gerek sayin altaylimm tecrubelerinini bekliorz aydinlatin bizi ))
Ya bence bi sikinti yoksa uygulamayain. Oneren dedi ya mantarimi iltihabimi gecirdi diye. Sizde bisey yoksa almayin kizlar ya alerji yaparsa ya tahris yaparsa... Minesuu Annesiym (elmayagi adayagindan bahsdiom)
Ayrica tampon rahatsiz bisiy 20 gece onla mi yatilir..

Minesuu ya deme ama döver beniii

gecen sene safra kesemi aldirdim tas vardi. ameliyat haneden kacicaktim da o sirada beni bayiltmislar sonra bi uyandim agri sizi icin de delmisler beni. psikolojim cok bozuldu. sezeyan benim icin en rahati zaten yapamam catim darmis benim doktor dedi hahaha yasasin. kaynanam buna bilr karisio normal yap die sanki kendi dogurck

cnm o elmayagi tupleri aciomus zeytinyaglami karistorsam tek mi kullansam kafam da deli sorular
Canimcim elma yağı çok keskin yakıyor tek başına zeytin yağıyla karıştırınca daha hafif oluyor hemde zeytin yağı yumusatirken elma yağı iltahap sökuyor

Canimcim elma yağı çok keskin yakıyor tek başına zeytin yağıyla karıştırınca daha hafif oluyor hemde zeytin yağı yumusatirken elma yağı iltahap sökuyor
tm cnm oyle yaparim. bide evzaneden alcm ben elmayagini fakat kimyasalli oluyormuss. sen eczaneden mi aldin. adacagi yagi ile elma yagi ayni sey degil mi ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…