Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

kuzum insallah aralikta olurda dogum gunu hediyelerini veririz kocislerimizin hic uzulmuyorum olduysam oldum ay napiyimm

kuzum insallah aralikta olurda dogum gunu hediyelerini veririz kocislerimizin hic uzulmuyorum olduysam oldum ay napiyimm
İnşallahh aralıkta olur cnm bende üzülmedim ama aralıkta olmasını çok istiyorm yarn bi aksilik olmazsa hastaneye qitcem ben sende salı qünü qit adetn üçüncü qünü

Canm ben qenelde istekle yaparm ztn o işi nasl anlicamki ama dediqin qibi bazen istek tavan yapıyo o qünleri deqerlendirim bakalım bu ay biqün arayla yapcam qünleri hiç kaçırmadan yarnda dr a qitmeyi düşünüyorm bide qenw soqan kürü denicem bu ay 1 hafta yapmştm adetten snra ben erken yumurtladıqım için bıraktm sonra bu ayda bi hafta yapim bakalım inşallah bu ay olur ya eşime doqum qünü hediyemi bebişimle yapmayı çok istiyorm dua edin bana nolurr :)) sen naptn cnm kan verdnmi

ewt cnm tam 14 gun sonraaa erkrn olcm diyip duruyordum zaten oyle de oldu kismett
Pufs nasıl iş anlamadım ki çizgi neyin nesi insan testlere de guvenmiycekse neye guvencek ya bende erken yumurtladım bu ay belkide bnm de tutmıycak sen yine kontrol et kanamanı belli olmuyor kimisi yerleşme kanaması geçirir hakkında hayırlısı cnm

karnim agrimaya basladi majezik icmem gerek esim izin vermio yerlesmedir o yerlesmedir diyo zaten sinirim tepemde

İnşallahh aralıkta olur cnm bende üzülmedim ama aralıkta olmasını çok istiyorm yarn bi aksilik olmazsa hastaneye qitcem ben sende salı qünü qit adetn üçüncü qünü
ben de gitcm canm doktora hormon testi yaptircm. adetken alttan falan bakmaz demi gerci baktirmam zaten de

Bunlarin hepsi copeee kandirikci testlerrr

Eklentiler

• 20151115_144342.jpg
    36,7 KB · Görüntüleme: 73
karnim agrimaya basladi majezik icmem gerek esim izin vermio yerlesmedir o yerlesmedir diyo zaten sinirim tepemde
Eşin evdemiki cnm. Benm eşim bilmez öyle yerleşmeyi fln dün qeldi karnım aqrıyo midem bulanıyo dedm hamilemisin yoksa aşkım diyo yk hastalandm dedm kandırmıyn demi belki hamilesndir diyo :)

Adetliykende bakıyolar cnm alttan bana bakmıştı :) ne zmn qitcez qitcen?

Hcg mi bu testler cnm yukarısından çek bide belli olmuyo
onumuzdeki ay ovu testi falan kullanmicm ben. doktor kontrolune gitcm hep. adetim sokuluo canm majezik ictim. attiim cope testleri gozum gormesin onlari. nasil.olduda 27. gun adet oldum yaa senle ayni zamanda yumurtlucz galiba cnm bu ay

onumuzdeki ay ovu testi falan kullanmicm ben. doktor kontrolune gitcm hep. adetim sokuluo canm majezik ictim. attiim cope testleri gozum gormesin onlari. nasil.olduda 27. gun adet oldum yaa senle ayni zamanda yumurtlucz galiba cnm bu ay
Benim yumurtlamam hesaba qöre 25 i cnm bu ayın ben erken yumurtluyorm
bugun pazar ya kiz esim ev de haliyle Annesiym
He doqru cnm benimki evde deqil ya unutmuşm buqn pazar olduqunu :) tam oldunmu iyice

suan sokuldu canlarim adetim Annesiym cicekkokusu ilac bile ictim. ya simdi ben ne zamann yumurtlucm kii obur ay ne zaman adet olcmm off yaa hic iyi olmadi bu. doktora da gitmeye de bi useniyorum ki amann bacilarr.

suan sokuldu canlarim adetim Annesiym cicekkokusu ilac bile ictim. ya simdi ben ne zamann yumurtlucm kii obur ay ne zaman adet olcmm off yaa hic iyi olmadi bu. doktora da gitmeye de bi useniyorum ki amann bacilarr.
Can sikmak yok tatlim Yarin ya da obursu gun gidiosn doktora tipis tipis.. sen haftaya pazartesidenn itibaren calismalara baslarsin 10_18 gunler arasi 2gunde bir iliski seklinde ama doktoru ihmal etme herseyine baktir..

hee benim kocayla bi de guzel calisilir kiii sinir etck beni yaaa biz hafta da 1 gun anca yapioz zaten nolck halimiz bilmiorm. 2 kasimda yumurtladim en son 30 unda yapmistik eee yumurtlama gunu olmamis hep benim su kocam yuzunden seyini kesip eline vercm gorck gununu o kadar sinirliyim.ki ona anlatamam. anca sigara zikkimlansin oyun oynasin birakip gitcm vallahi hungur hungur aglayasim varrrr ama kimin umrun da

ewt cnm tam 14 gun sonraaa erkrn olcm diyip duruyordum zaten oyle de oldu kismett
en azından ovulasyon olduğundan eminsin.benim düzensizliğim olduğu için bir de onun derdine düşmüştüm de ondan sordum.
ama dediğim gibi canını sıkma yanlış hatırlamıyorsam sen de yeni başladın
ben de 5 aydır deniyorum.hayırlısı bakalım.

Sakin oll canm dua et Allahtan ümidini kesme onunda elinde deqildir siz en kısa zamanda hastaneye qidin dün bende senin qibiydim oturdum saatlerce aqladm dedim bu ne yaa benm sorunm eşimle deql ama annesiyle beni yönetmeye çalışıyo kalbini kırmak istemiyorm kırmamak içinde içime atıyorm olan bana oluyo iyidir hoştur ama hep benm dediqim olsn benm qibi olsn çabasında onun bana müdahale etme qibi bi hakkı varmı yok ama herşeye karışır dün bende öyle kötüydüm ki dedim çıkım qidim şu evden ama sabretmek lazm bi yola çıkıyosn iyisiyle kötüsüyle mecbursun üzülme bebeqm dua et sabret..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…