Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Testlerin kalmış birtek reglsin sanırım şuan bitince sen soğan kürü yapsan bir hafta çok faydası oluyor oğlumda hem ovulasyon testi kullanmıştım hemde soğan kuru o ay hamile kalmıştım
Soqan kürü denedm cnm ben bu ay ama bi hafta yaptm normalde iki haftaymş ama ben erken adet olduquö için haliyle erken yumurtluyorm qebelik vardr diye bıraktm adet bitince qene yapcam bi hafta

Ayy bugün yogundum hâlâ da öyle bir çırpıda okudum yazılanları. Üzülme canım sakın âdet oldun diye. Nasıl olsa çoğumuz yine dokulcez âdet olduk diye ve umutlar Aralık ayına kalcak
İnşallah siz adet deqil hamilelik haberi verirsiniz canm yok üzülmüyorm ama bu ay çok istiyorm bu ay olmassa üzülürüm eşimn doqum qünü benm adetmden biqün sonra inşallah hediye olarak bebeqimin haberini veririm

Ayy bugün yogundum hâlâ da öyle bir çırpıda okudum yazılanları. Üzülme canım sakın âdet oldun diye. Nasıl olsa çoğumuz yine dokulcez âdet olduk diye ve umutlar Aralık ayına kalcak
Sen çalışıyo musn cnm yoksa evde işlerinmi var?

Ayy süper bir hediye olur vallaha. Insallah canım esine en güzel hediye olarak bu müjdeyi verirsin

Kızlar çok kötüyüm midem bulanıyo kafamı tutamıyorm kAlktım yemek yedim sonra böyle oldm niye böyle oldumki yaa çok fenayım ilaçmı yaptıki 1 saat içinde 3 tane içtm bi akıl vern napim qözümden yaş qeliyo o kadar kötüyümmmm

1 saat içinde 3 tane neden içtin ki bi Acile git bence

kizlarrr testimdeee incecik bi cizgi cikmjss gne yarim saat gecti ama foto atamiorm telefonda belli olmazzz inanamiorm biraz daha belli olsun foto cekmeye caliscm. gercek mii buuuu
Canimmm testler bekledikten sonra karariyo zaten.. yani ovulasyon testinde dio ya 5 dkk icindeki sonuc gecerlidir sonrasini dikkate almayin yaziyo icinde ben de atmayip bellettiklerim karardi cunku. Yaniltiyo olmasin (gebelik testini bilmiyom)

Canim hsg nedir ben bilmiyorum ?

İyiyim bende Can'ım ne olsun bat 28 tam 14 gün kaldı bir şey belli olmaz dimi kızlar
Birlikte şafak sayıyoruz arkadaşım henüz olmaz ama 4 gün sonra kadar kanda çıkar idrarda da erken döllenme olmuşsa 1 hafta kala çıkıyor bu arada erken dollenme erkek geç dollenme kız oluyor kanıtlanmış bi durum inş bebişler bizimledir

Bi doktora gitsen keşke 3 ilaç içmişin belki serum falan verirler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…