Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Ben tıklamadm cnm saolsun minesuu uyardı neymişki o attıqı link ya niye böyle bişe yaptı
Benim safligim işte kizlar buna bakin yazmisti bende faydali bişey sandim tikladim pis seylerin olduğu sayfalardan cikti şaşırdım kaldim geri tuşuda basmadi o anda direk neti kapattim sonra tlfn dondu yeniden başlattim ama buraya girince hata veriyo hala

Mrb arkadaşım bebek duşunuyoruz gerekli testleri yaptırmak istiyorum diycen sana bir kağıtta testler işsretliycek prolaktin çok önemli bir hormon mesela o az yada yüksek çıkarsa bebek olmuyor ilaç veriyolar onlara falan bakılıyor sonra ultrasonla yumurtalıklara bakar enfeksiyon mantar falan var mı diye bu kadar

kizlarrr beni kotu sjtelere uye etmis bungaliba msj gelio duruo esime gosterdim sinirlerim cok bozuk

Kizlar az önce tup bebek merkzini aradim 250tl muayene 1300 asilama arti ilac paralari tup bebek yumurta toplama fln duruma göre 4500 arti 2000 tl ilac parası olurmuş. Anamm bu ne leynnn
yuhhhhhh kiii yuhhhhhh. Allahim bunlara gerek kadan evlat sahibi olmamiza yardim et

Bende dün öyleydm karnımı taşıyamıyodm elma ye sende Minesuu tavsiyesi iyi qeldi valla ben adet oldumda inşallah sizden alırız qüzel haberleri
Canım bizde aynı sizin gibi düşündük ama
Bide benm adetim çok sancılı qeçiyo kıvranıyorm şuan 3 tane dolorex içtm sabahtan beri bi qeçseydi yaa
canım eğer cok sancılı adeet oluyorsan sebebi kist olabilir.git bi görün derim.sonucta kaybedeck bisey yok.tedavisini görürsün.

Saol cnm alttan bakıldı ultrasyonla bişe çıkmadı smear de alındı en son qittimde

Canım bizde aynı sizin gibi düşündük ama

canım eğer cok sancılı adeet oluyorsan sebebi kist olabilir.git bi görün derim.sonucta kaybedeck bisey yok.tedavisini görürsün.
Gitcem cnm qitcem hemde aşırı sancılı qeçiyo aqrı kesici olmasa yerlere yatıyorm yanii qitcem işte bu ay bi aksilikk çıkmazsa

Kizlar az önce tup bebek merkzini aradim 250tl muayene 1300 asilama arti ilac paralari tup bebek yumurta toplama fln duruma göre 4500 arti 2000 tl ilac parası olurmuş. Anamm bu ne leynnn
Donumuda verim mi deseydin. Şuna bak ya adamı sömürmeye yer arıyolar bu kadar olur yani!!

Sancılardan kıvranırken uyuyakalmışım telefonuda sessize almıştm daha yeni kalktm telefona bi baktm 10 cevapsız arama delirmişler sen nerdesin diyee öldümde dirildim o kdar sancılıydm üç tane ilaç içip yatınca kalktıqımda qeçmişti haliyle

kiyamam kuzum. sicak tut kendini emi. ilac cok icme benim de sancili geciyor ben majezik iciorm kan gorur girmez gec kalinca yerleri tirmaliom resmen. iyiki dun oldun misafirlerin var di ya

yaptim cnm gene ince bi cizgi cikiyor ama testin kendi cizgisi galiba anlamadim ben de bat 20 kasim beklicem
Ah şu belirsizlikler kız ben 9 doğurdum burda kan testine gitsen ya ozeller 1 saate veriyolar hcg sonucu birde fortel falanmı kullandın sen testi o erken gebelik testleri kdr kazık ve dandik test yok inan şu 3. 5 liraliklar daha net çıkartıyor hakkında hayırlısı olsun canım

kiyamam kuzum. sicak tut kendini emi. ilac cok icme benim de sancili geciyor ben majezik iciorm kan gorur girmez gec kalinca yerleri tirmaliom resmen. iyiki dun oldun misafirlerin var di ya
Bende öyle yaptm cnm kanı qörür qörmez içtim hemen ama qenede aqrım çok oldu benm bide biqün deql beş qün boyunca aqrım oluyo

Saol cnm alttan bakıldı ultrasyonla bişe çıkmadı smear de alındı en son qittimde
Testlerin kalmış birtek reglsin sanırım şuan bitince sen soğan kürü yapsan bir hafta çok faydası oluyor oğlumda hem ovulasyon testi kullanmıştım hemde soğan kuru o ay hamile kalmıştım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…