Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

tamamen bayiltsin beni muayene ederkende anestezi yapiliomu yapilirsa kosa kosa giderimhatta esimle 2 ay iliskiye girememistik ben de esime doktor getor beni bayiltsim sen isini bitir demistim aklima o geldi. ama gerrk kalmadi
aynen öyle bi doktoru görüyon sonra bide kalkıyon bu kadar cnm anestezili

cok guzel hayallerim var yaaa keske gercek olsa. esime bu ay hic bisiy soylemedim hamile oldugumu ogrendigim an esimin sirketine gidip iki kicuk bebek ayakkabisi alcm icine de not merheba baba ben geldim 9 aynsonra kollarinda olmak icin sabirsizlaniyorum yazip kutuya koycamm sonucla birlikteer ayyy o gunlet gelcek miii

Aqlama cnm niye aqlıyosn ne qüzl eşin yanında sana destek oluyo bak bende adet oldm ama ümidimi yitirmedim bi dahaki ay a inşallah. Adet olmadnmı hala?

testteki cizgi dagildi ne bu simdi

Eklentiler

• 20151114_133155.jpg
    18,8 KB · Görüntüleme: 47
hayır cnm hiç korkma çok kolay geçti benim anestezili.yumurta çatmatma niye yapılıyo .yumurtaların çatlamıyomu bana öyle bişi yapmadı direk hsg dedi.
İlk dr gittigimde kistim vardi yumurta olusuyodu ama gelismeden adet oluyodum o yüzden gonalf ve ovitrelle kullandim işe yaradi gebelik olustu ama tutunamadan düştü bende direk asilama deneyelim dedim dr da önce rahim filmi cektir snra gel konusalim dedi ama ben cesaret edemedim ve gitmedim bu ay adet olduktan snra gitcem dedigin gibi anestezili yapiliyosa cektircem

Aqlama cnm niye aqlıyosn ne qüzl eşin yanında sana destek oluyo bak bende adet oldm ama ümidimi yitirmedim bi dahaki ay a inşallah. Adet olmadnmı hala?
oldumm cm malesef bu aydan ümitliydim ben hsg sonrası çogu kişi hamile kalıyor bende hep öyle olcak sandım bekledim ama yine yok.artık başka doktora gidicem tüp bebek merkesi araştırıyom netten buldum onlara gdicem artık.benim doktor daha bekle diyo 35 yaşa kadar bekleyek

çektir cnm inş.rahimdede sorun yoktur senin tutunur bebişin

benim gorumcem 32 yasinda hemen 2. aynda hamile kaldi. bide istemeden oldu diyo hee ben de yuttum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…