Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

napiyim tatlim cizgilerle bozdum kafayi da kendime gelmeye calisiorm sen de durumlar ne alemde
bata 8 var
napim oyalanmya çalışıom
ayaklarımın altı yanııo ağzımds bir kuruluk gaz şişkinlik akıntı baş ağrısı sağ kasıkta batma var ama kesin adet olurum

Boşver cnm bekleme sen elinden qeleni uap dua et qerisini Allah'a bırak sıkma canını

vermicem beklicemmm canim nedense icimde bi sabir var hic sabirlida degilimdir. ama bat gununu beklicm cnm. Allahtan umut kesilmez. kiz ben seni pek seviom yaa sirin sey yaa yerimmm
Bende seni cnm karşılıklı bende silik çıksa koşarm hastaneye valla

bata 8 var
napim oyalanmya çalışıom
ayaklarımın altı yanııo ağzımds bir kuruluk gaz şişkinlik akıntı baş ağrısı sağ kasıkta batma var ama kesin adet olurum
aynen beni de ya benim de bat 20 kasimda ya da 19 kasimda ben de bekliorm midem yanip duruyo hayirlis bakalim

hayırlısı cnm hangi ildesin?

aynen beni de ya benim de bat 20 kasimda ya da 19 kasimda ben de bekliorm midem yanip duruyo hayirlis bakalim
onu bunı bırak kabız oldum geçen gğn ishaldim bugun kabız ve karnımda sabahtan beri şiişkinlik hiissi gitmedi gitmioo ne olucak bu halimmm

Kızlar bu ay 4. Ayımızdı qene olmadı hastaneye qidim diyorm bakilim en azından içim rahat etsin ama eşim boşver ben bi sorn olduqunu sanmıyorm daha yeni diyo olsun içim rahat etsn dedm salı qünü qitmeyi düşünüyorö hastaneye bakalm. Eqer qidersem nasl baktırcam ne dicem nelere baktırmam qerekiyo (açıklamalarıyla yazarsanz sevinirim anlamıyorm çünkü)

onu bunı bırak kabız oldum geçen gğn ishaldim bugun kabız ve karnımda sabahtan beri şiişkinlik hiissi gitmedi gitmioo ne olucak bu halimmm
Bende dün öyleydm karnımı taşıyamıyodm elma ye sende Minesuu tavsiyesi iyi qeldi valla ben adet oldumda inşallah sizden alırız qüzel haberleri

4. ayda hormonlarına baktırabilirin vajinal muayene ultrason muayenesi yaptırabilirsi ama bir sene dolmadan tedavi vermiolar cnmmm

4. ayda hormonlarına baktırabilirin vajinal muayene ultrason muayenesi yaptırabilirsi ama bir sene dolmadan tedavi vermiolar cnmmm
Ben ztn 1 senedir dicem cnm yoksa bakmıyolarmş niye o kadar bekleyimki baktırıp bi sorun varsa zamanında çözmek istiyorm yoksada içim rahatlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…