Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Eşim istemiyorki hemen yapayım, biraz sabret bekle diyor, daha önce de gecikme yaşamıştım bir kez,o yüzden üzülmemi istemiyor tekrar, o öyle deyince acaba diyorum bende

sen bir gorunup bir yok oluon heee insallah olmassin beklemede kal
Kız napiim burda mi yatıp kalkiyim okadar zamanım yok malesef evde çocuk var bir sürü iş var fırsat buldukça giriyorum. Ama senin yazdiklarinida takip ediyorum başka topiklere geçenlere sayfaya az girenlere laf dokundurmayi seviyorsun anladığım kadarıyla

Son düzenleme:
Kizlar merhaba bebek icin ilk denememizin oldugu ay bu ay bat 17 kasim ama gecen adetimden bi hafta sonra ilk kez ara kanamam oldu beklemeden test yapmak istiyorum ama yazdiklarinizdan beklemem gerektigini anliyorum :) umarım hepimiz kasim gebisleri oluruuzz

napiyim canm herkes hamile olunca bidaha gelmiyor bende uzuluyorm acikcasi napalim:) kuzucugun kac yasindaydi Allah bagislasin

Son düzenleme:
Bu aralar ben de rüyamda hep çocuğum var olarak görüyorum ya da bununla ilgili şeyler :) korkularımız ortaya çıkıyor galiba rüyada... Stresten hep
Aynen cnm kafamıza çok takıyorz. Hadi ben kafama takıyorm şimdi bi qrkadaşm msj attı oda üç aydır evli oda düşünüyo rüyamda hamile olduqunu qördüm diyo

Aynen cnm kafamıza çok takıyorz. Hadi ben kafama takıyorm şimdi bi qrkadaşm msj attı oda üç aydır evli oda düşünüyo rüyamda hamile olduqunu qördüm diyo
ah su ruyalarda olmasaaa :))) gecen ay okadar gordum ki resmen kendimi hamile saniodum artik taki kirmizilari gorene dek. insallah sen de vardir balimmm bebegin seninledir

ah su ruyalarda olmasaaa :))) gecen ay okadar gordum ki resmen kendimi hamile saniodum artik taki kirmizilari gorene dek. insallah sen de vardir balimmm bebegin seninledir
İnşallah canm ama sanmıyorm baya adet sancm var qeldi qelcwk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…