Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

ben de anlamadim cnm. benimki bugun geldi gec iceri dedi bana yuru git dedim yumurtlama haftamda olmadi olmadi simdi gelmis gec iceri dio bana. tatildeydik hava degisimi etkiledi sanirim. ebrulic_9
Geçeydin ya kız öyle öyle sen iyileştir eşini sende bişeyler anlamaya çalış

OTE="minesuu, post: 43462486, member: 709937"]ben de anlamadim cnm. benimki bugun geldi gec iceri dedi bana yuru git dedim yumurtlama haftamda olmadi olmadi simdi gelmis gec iceri dio bana. tatildeydik hava degisimi etkiledi sanirim. ebrulic_9 [/QUOTE]
Bende bazen öyle diyorm eşime .kızıyor oda sen böyle yapiyosun ondan olmuyor diyo. Ne alaka diyo allah bilir onu illa yumurtlama zamani ilcak diye bisi yok diyo.

Geçeydin ya kız öyle öyle sen iyileştir eşini sende bişeyler anlamaya çalış
esim ameliyat olck canimm babasini bekliyor sehir diainda adam. varikoseli ilerliyor galiba onun erkiside cok. 40 milyonn spermi var. kotu degil ama ameliyat olmasi sart. herseyi etkiliyormus ve varikosel spermleri isittigi icin olduruyormus. cnm istemiyo benim hep onun dediginde yapior simdide benin dedigimde yapcaz

Bende bazen öyle diyorm eşime .kızıyor oda sen böyle yapiyosun ondan olmuyor diyo. Ne alaka diyo allah bilir onu illa yumurtlama zamani ilcak diye bisi yok diyo.[/QUOTE]
zaten varya bunay yunurtlama gununde birlikte olcz diye programladim oyle olmuyormus yaa. akisina birakmak gerekiyormus. bende bunu yeni anladim. esim bana da kizdi yik 3 gun 4 gun bekleyelim yunurtlama gununde yapalim diosun diyo ben de heves kalmiyo dio. aslinda hic yansitmamak en iyisi gercktn onlarda strese giriyor

OTE="minesuu, post: 43462930, member: 709937"]esim ameliyat olck canimm babasini bekliyor sehir diainda adam. varikoseli ilerliyor galiba onun erkiside cok. 40 milyonn spermi var. kotu degil ama ameliyat olmasi sart. herseyi etkiliyormus ve varikosel spermleri isittigi icin olduruyormus. cnm istemiyo benim hep onun dediginde yapior simdide benin dedigimde yapcaz[/QUOTE]
Canim sizin degerler nsl benimmde esimde Varikosel cikti ama kadin dogum dr.bu degerlerle olur dedi hemen ameliyat olmasin dedi .o yüzden üç ay böyle denicez.

Bende bazen öyle diyorm eşime .kızıyor oda sen böyle yapiyosun ondan olmuyor diyo. Ne alaka diyo allah bilir onu illa yumurtlama zamani ilcak diye bisi yok diyo.
zaten varya bunay yunurtlama gununde birlikte olcz diye programladim oyle olmuyormus yaa. akisina birakmak gerekiyormus. bende bunu yeni anladim. esim bana da kizdi yik 3 gun 4 gun bekleyelim yunurtlama gununde yapalim diosun diyo ben de heves kalmiyo dio. aslinda hic yansitmamak en iyisi gercktn onlarda strese giriyor[/QUOTE]
Aynen öyle tatlım ama bizimde aklimiz yumurtlama gunune gidiyor.aslinda hic birakmadan devam etmek lszim hep iki gune bir belki öyle sonuç aliyor herkes.ama bilimrzsin bazisininda bir ilişkiye tutuyo.allahin işi

Canim sizin degerler nsl benimmde esimde Varikosel cikti ama kadin dogum dr.bu degerlerle olur dedi hemen ameliyat olmasin dedi .o yüzden üç ay böyle denicez.[/QUOTE]
canim 40 milyon spermi var ama yuzde 16 si hareketli diyor. sizinki nasil

zaten varya bunay yunurtlama gununde birlikte olcz diye programladim oyle olmuyormus yaa. akisina birakmak gerekiyormus. bende bunu yeni anladim. esim bana da kizdi yik 3 gun 4 gun bekleyelim yunurtlama gununde yapalim diosun diyo ben de heves kalmiyo dio. aslinda hic yansitmamak en iyisi gercktn onlarda strese giriyor[/QUOTE]
Benim eşim bilmez yumurtlama qünümü fln demem ben hiç biz şimdiye kadar bebek düşüncesiyle birlikte olmadk hiç hep istedqimz için oldu ben demiştim bunu ztn qene diyorm eşim veya ben istemessm o qün yumurtlama qünüde olsa olmaz hiç şartlandırmıyorm ben kendimi o qüne dikkat ediyorm ama bizim ztn biqün olmasa biqün oluyo mutlaka iki qündür küsüm ondan öncedr misafirlern yorqunluqundan 4 qündür olmuyo deliriyo şuan yapmadıqı şebeklik kalmadı ama yoookkk vermem hatasını iyice anlasn bi daha yapmasn

Benim eşim bilmez yumurtlama qünümü fln demem ben hiç biz şimdiye kadar bebek düşüncesiyle birlikte olmadk hiç hep istedqimz için oldu ben demiştim bunu ztn qene diyorm eşim veya ben istemessm o qün yumurtlama qünüde olsa olmaz hiç şartlandırmıyorm ben kendimi o qüne dikkat ediyorm ama bizim ztn biqün olmasa biqün oluyo mutlaka iki qündür küsüm ondan öncedr misafirlern yorqunluqundan 4 qündür olmuyo deliriyo şuan yapmadıqı şebeklik kalmadı ama yoookkk vermem hatasını iyice anlasn bi daha yapmasn [/QUOTE]

ayyy Allah iyiligini versin kizzz guldurdun beni yaaa. bi video vardi vermicem vermicem benim degil mi vermicem diye aklima o geldi ver adama niye vermiyon yazik gunah diyene bakkkk yaaa senden farkim var sankiii

Selam hanimlar. Beni de alin araniza, listenize, dualariniza. 5 aydir deniyoruz ama birden fazla sorunum var ne yazikki Bu aydan umitliyim. Allah`im en kisa zamanda bu duyguyu tattirir umarim her isteyene

• Selam hanimlar. Beni de alin araniza, listenize, dualariniza. 5 aydir deniyoruz ama birden fazla sorunum var ne yazikki Bu aydan umitliyim. Allah`im en kisa zamanda bu duyguyu tattirir umarim her isteyene
    hosgeldin canim sorunlarin neler ki Allah yardimcin olsun. insallah bu ay olur seninde

Hosbulduumm :)

Amiiiinnnn senin sorunlar neler

Oncelikle Endometriozis hastasiyim. Ilac kullandim hic kist kalmadi ama etkisi halen devam etmekte sanirim. Sonrasindaysa bitmek bilmeyen enfeksiyon. Bu nedenle surekli ara vermek zorunda kaliyoruz denemeye. Tiroid ve sut hormonuyla sorunlarim var bunlar icin de ilac kullaniyorum. Ayrica servikal problemlerim de mevcut
Sizler ne asamadasiniz. Kacinci denemeler? Umitli miyiz bu aydan ?

Allah yardım etsin yaa zor süreçler bende pko var ama ileri düzey değilmiş yinede glifor kullanıyorum adetler düzenli şuan yedinci aydayım beş gün gecikmem var inş gebelik vardır beklentim büyük bu ay ama herseyede hazırlıklıyım idrar testi negatif dedi bugün ama hala umudum var hiç gecikmem olmazdı normalde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…